Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
01/08/2022 - 13:45

Wicepremier Henryk Kowalczyk honorowym patronem wystawy AGRO Nawojowa 2022

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk jest patronem honorowym tegorocznej wstawy AGRO Nawojowa 2022. Zdaniem wicepremiera, takie inicjatywy pozwalają promować osiągnięcia regionalnego rolnictwa.

Henryk Kowalczyk, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, objął patronatem honorowym tegoroczną wystawę AGRO Nawojowa 2022

To wielkie wydarzenie będzie miało miejsce na terenach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Targi branżowe połączone z dożynkami powiatowymi odbędą się 3 oraz 4 września 2022 roku, tj. w sobotę i niedzielę.

Czytaj również: To najlepsze miejsce w powiecie na organizację wystawy AGRO Nawojowa 2022. Rozmowa z Michałem Bulzakiem

Organizatorem wystawy rolniczej jest powiat nowosądecki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął więc starosta Marek Kwiatkowski, a także Łukasz Kmita, wojewoda Małopolski.

Jak udało nam się dowiedzieć, wicepremier Henryk Kowalczyk, nie będzie uczestniczył osobiście w tegorocznej wystawie AGRO Nawojowa. Powodem są podjęte wcześniej zobowiązania służbowe.

- Niemniej jednak bardzo cenię wszystkie inicjatywy i wystawy branżowe, które stwarzają możliwości prezentacji i promocji osiągnięć regionalnego rolnictwa oraz przyczyniają się do aktywizacji społeczności lokalnej, rozwoju przedsiębiorczości i wspierania procesów innowacyjnych w rolnictwie – tak Henryk Kowalczyk ocenia wystawę AGRO Nawojowa.

Nie przegap: AGRO Nawojowa 2022 już 3 i 4 września. Będzie to, co znamy i lubimy i wiele więcej [WIDEO] ([email protected], fot. MRiRW)Dziękujemy za przesłanie błędu