Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
27/07/2022 - 13:50

Jak oni to robią? Te wędliny spod Nowego Sącza mają fanów w całej Polsce

Ich wędliny mają swoich licznych fanów nie tylko na Sądecczyźnie. Swój sukces zawdzięczają tajnej recepturze. Jak smakują? Ci, którzy jeszcze nie próbowali, będą mogli się mogli o tym przekonać na targach AGRO Nawojowa.

Czytaj  też Do łask wracają stare odmiany jabłoni. Można na nie zapolować w Nawojowej

Ponad czterystu wystawców z  całej Polski  szykuje się do udziału w targach Agro w  Nawojowej. Wśród nich jest wiele lokalnych firm, takich jak na przykład wędliniarska firma Kmak z Kamionki Wielkiej.

Znakomite kiełbasy, szynki, polędwice, boczki, pasztety, kaszanki i salcesony… można by jeszcze długo wymieniać te pyszności, mają swoich licznych fanów nie tylko na Sądecczyźnie, bo ich smak jest naprawdę wyjątkowy.  

- W naszej rodzinie od zawsze specjalizowaliśmy się w wyrobie swojskich produktów – czytamy na  firmowej stronie spółki. Jaka jest tajemnica niepowtarzalnego smaku? – To dzięki tajnej recepturze przekazywanej u nas od pokoleń – zdradzają właściciele zakładu.

Tajna receptura jest także tajemnicą sukcesu firmy. - Ponieważ wędliny Kmaków cieszyły się coraz większym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, ponad dwadzieścia lat temu otworzyli zakład produkcyjny, który od tego czasu sukcesywnie się rozrasta. 

- Stosujemy trakcyjną recepturę,  nasze produkty nie zawierają żadnych barwników ani substancji konserwujących. Używamy jedynie naturalnych przypraw ze sprawdzonego źródła - zapewniają właściciele firmy.

Czytaj też Pokażą niebo w gębie w Nawojowej. Mają pół setki gatunków warzyw i owoców 

Jak to smakuje? Ci, którzy  jeszcze nie próbowali, będą się mogli przekonać na targach AGRO Nawojowa, które odbędą się w pierwszy weekend września na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej. ([email protected]) fot. pixabyDziękujemy za przesłanie błędu