Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 lutego. Imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
02/09/2022 - 15:35

Wielkie przygotowania do wystawy rolniczej w Nawojowej. Targi AGRO już jutro!

Już jutro rozpocznie się wielka wystawa AGRO Nawojowa 2022. Na terenie Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej trwają przygotowania.

AGRO Nawojowa 2022 – program wydarzenia

Wystawa rolnicza AGRO Nawojowa będzie trwać przez dwa dni – w sobotę i niedzielę, 3 i 4 września. Targi rolnicze organizowane w Nawojowej co roku przyciągały tłumy, zarówno mieszkańców Sądecczyzny, jak i całego województwa.

Dzień przed wystawą na terenie PZAZ oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej trwają przygotowania. Widać już rozkładających się wystawców. Już w sobotę w Nawojowej będzie można zobaczyć m.in. wystawę maszyn rolniczych oraz zwierząt hodowlanych.

Na odwiedzających czekają również wystawcy z dziedziny rolniczej, ogrodniczej, sadowniczej, budowniczej oraz hodowlanej. Zobaczymy tu również kiermasz rękodzieła artystycznego, a także stoiska producentów zdrowej żywności.

Tegoroczna wystawa AGRO Nawojowa połączona jest z Dożynkami Powiatowymi. Na scenie wystąpią regionalne zespoły. Zobaczymy również tradycyjny ceremoniał dożynkowy. Cały program wydarzenia można znaleźć tutaj: AGRO Nawojowa 2022: tu trzeba być! Szczegółowy program wystawy rolniczej

Według synoptyków w najbliższy weekend ma dopisać pogoda. Prognozy wskazują, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę możemy spodziewać się słońca. Poranki mogą nas natomiast zaskoczyć niższymi temperaturami. Do zobaczenia w Nawojowej! ([email protected], fot. GP)Dziękujemy za przesłanie błędu