Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
13/07/2022 - 15:35

Tłumy najadą Nawojową? Nawet gaz będzie tam można kupić

Pieszo, na rowerach, na motorach, samochodami… kiedy w Nawojowej są targi walą tam tłumy, bo wszystko to, co potrzebne jest i w przydomowym ogrodzie, i gospodarstwie rolnym można obejrzeć, także kupić w jednym miejscu. Tegoroczne targi pod szyldem AGRO Nawojowa zaplanowane są na początek września, ale już teraz wiadomo, że lista wystawców jest wyjątkowo długa.

Targi w Nawojowej przyciągają firmy z różnych branż. Przedsiębiorcy cenią sobie dobrą atmosferę i podkreślają, że to znakomity sposób na promocję. Już teraz wiadomo, że długa jest  lista wystawców, którzy w pierwszy weekend września  pojawią się na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej.

Swoją ofertę  podczas AGRO Nawojowa zaprezentuje między innymi  firma Gaz-Rol z Nowego Sącza, która zajmuje się sprzedażą gazów technicznych takich jak tlen, acetylen, argon, azot, corgon, hel czy dwutlenek węgla. Przedsiębiorstwo napełnia też  butle dwutlenkiem węgla do zastosowań spawalniczych czy krioterapii.

Czytaj też Dopłacają do wymiany pieców i na docieplenie domów po nowemu. Wypełnij wniosek 

To nie wszystko. Firma zajmuje się również sprzedażą szerokiej gamy sprzętu:  elektronarzędzi, pneumatyki, ubrań ochronnych, akcesoriów hydraulicznych, spawalniczych, budowlanych. Handluje też  stalą nierdzewną, a także rurami czarnymi bezszwowymi.

Czytaj też To robi wrażenie! Gdzie sądecka firma zbudowała takie cudo z wieżą [ZDJĘCIA]  

Targi AGRO Nawojowa to jedna z największych imprez wystawienniczych w regionie, gdzie handlowcy i producenci mają bezpośredni kontakt z  klientami i potencjalnymi kontrahentami. 

Czytaj też Shopperzy z przymusu i cenoholicy. Tak się teraz kupuje w sądeckich sklepach?  

To aż pięć stref obejmujących między innymi  stoiska z ofertą agroturystyczną, z regionalnymi przysmakami i roślinami  ozdobnymi.  Nie zabraknie też oferty związanej z budownictwem i mechanizacją rolnictwa. (jagienka.michalik@sadeczanin,info) fot. jm. GAZ-ROL
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu