Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
19/07/2022 - 12:40

Pokażą niebo w gębie w Nawojowej. Mają pół setki gatunków warzyw i owoców

- To przecież jedna z największych i najlepszych imprez wystawienniczych w regionie. Nie może nas tam zabraknąć – tak o targach AGRO w Nawojowej mówi Józef Sułkowski, prezes Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej. Pełne kolorowych warzyw i owoców stoisko spółdzielni zawsze jest oblegane. W Nawojowej robi się biznes i można pogadać z klientami.

Czytaj też Tłumy najadą Nawojową? Nawet gaz będzie tam można kupić 

Aż ślinka cieknie na myśl smakowitego i kolorowego stoiska Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej, które zawsze jest oblegane podczas targów w Nawojowej. – Jak zawsze pokażemy to, co mamy najlepszego – mówi Józef Sułkowski, prezes Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej.    

- Możemy się pochwalić blisko  pięćdziesięcioma gatunkami owoców i warzyw. Tyle tego skupujemy, poczynając od śliwek, jabłek, gruszek wiśni czereśni borówek czy malin i nie tylko.  Na pewno będą jeszcze ozdobne kwiaty doniczkowe.

Jak podkreśla Sułkowski, organizowane od lat targi w Nawojowej  to jedna z największych imprez wystawienniczych w regionie, na których po prostu trzeba być.

 Jak każdy producent poszukujemy klientów. A tam ich można znaleźć, może nie w skali makro, ale w mikro na pewno tak. Przychodzą do nas producenci z ofertą handlową, a warto podkreślić, że mamy punkty skupu rozrzucone po całym powiecie nowosądeckim. Jesteśmy po to, żeby współpracować przede wszystkim z producentami naszego regionu.

Czytaj też Sprzedaje im się to zawsze na pniu, na targach w Nawojowej [ZDJĘCIA] 

Spółdzielnia Ogrodnicza „Ziemi Sądeckiej” w Nowym Sączu istnieje od 1907 roku. Zrzesza 178 członków i zatrudnia blisko 150 pracowników. Choć mamy ponad sto lat jesteśmy spółdzielnią nowoczesną, profesjonalną, prężną i dynamiczną – mówi Józef Sułkowski. ([email protected]) fot.jm
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu