Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
04/08/2022 - 09:55

Kapcie i bambosze z parzenicami. To może być prawdziwy hit w Nawojowej

Sadzonki krzewów i drzew, maszyny rolnicze, minikoparki… to wszystko będzie można zobaczyć i kupić na targach AGRO w Nawojowej. Nie zabraknie też stoisk z sokami i wędlinami a nawet… kapciami i to nie byle jakimi, bo z góralskimi parzenicami.

Czytaj też Do ich stoiska zawsze ustawiają się kolejki. Można się u nich napić do woli 

Do ogrodu, dla domu i dla siebie… na targach w Nawojowej można kupić prawie wszystko. Nawet kapcie. Z taką ofertą do Nawojowej przyjedzie firma Halskór, która robi też ciepłe bambosze, klapki i drewniaki.

- To obuwie domowe, regionalne i  medyczne. Nasz surowiec to skóry naturalne oraz ekologiczne,  jak również  filc i wełna –można przeczytać na firmowej stronie internetowej.   Wedle zapewnień, wszystkie wzory są ciekawe i niepowtarzalne.  Niektóre kapcie mają góralskie i lachowskie parzenice.

Czytaj też Mają supersadzonki i jeszcze doradzą co pasuje do ogrodu

 Halskór  to firma z tradycjami, założona na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy po transformacji ustrojowej wybuchła  wśród Polaków  przedsiębiorczość. Najpierw działała w Poroninie, potem została przeniesiona do Nowego Sącza. W ostatnich latach firma  zajęła się też produkcją wyrobów drewnianych, takich jak akcesoria kuchenne,  artykuły do zdobienia metodą decoupage czy zabawki drewniane. W swojej ofercie ma też  grawerowanie laserowe na drewnie. ([email protected]) fot. rg
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu