Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
15/07/2022 - 09:25

Jak zwiększyć wartość swojej działki? Szukaj ekspertów na wystawie w Nawojowej

- Biura nieruchomości nie są po to, aby „zdzierać” pieniądze od klientów, lecz pomagają im i pilnują ich majątków – mówi w rozmowie z „Sądeczaninem” Anna Klimczak, właścicielka biura nieruchomości w Nowym Sączu. Firma Klimczak Nieruchomości zaprezentuje się na targach AGRO Nawojowa 2022.

Na wystawie rolniczej AGRO Nawojowa, 3 i 4 września, spotkamy m.in. przedstawicieli firmy Klimczak Nieruchomości. – W tym roku będzie nam mijał pierwszy rok naszej działalności w powiecie nowosądeckim. Doświadczenie mamy jednak dużo większe – mówi Anna Klimczak.

Firma Klimczak Nieruchomości zapewnia kompleksową współpracę przy sprzedaży zakupie czy wynajmie gruntów, domów, mieszkań lub lokali użytkowych. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Marii Konopnickiej 3/10.

- Mamy opracowany własny model sprzedaży, dzięki któremu osiągamy wysoką skuteczność swoich usług. Jesteśmy młodym zespołem i skupiamy się na nawiązywaniu długotrwałych i owocnych relacji z klientami. Indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy – dodaje nasza rozmówczyni.

Przedsiębiorstwo Klimczak Nieruchomości po raz pierwszy zaprezentuje się na wystawie AGRO Nawojowa. Jak mówi Anna Klimczak, firma chce przełamać stereotypy.

- Uważamy, że to jest bardzo dobry czas na uświadomienie klientom po co tak naprawdę są potrzebne biura nieruchomości. Chcemy udowodnić, że biura nieruchomości nie „zdzierają” pieniędzy z klientów, tylko pomagają im i pilnują ich majątków – tłumaczy Klimczak.

Właścicielka przedsiębiorstwa uważa również, że AGRO Nawojowa to doskonała okazja do zaprezentowania oferty Klimczak Nieruchomości.

- Zajmujemy się głównie sprzedażą gruntów, a powiat nowosądecki słynie z przepięknej okolicy i cudownych krajobrazów. Współpracujemy zarówno z lokalnymi klientami oraz osobami spoza rejonu, którzy bardzo cenią sobie te nowosądeckie tereny – wyjaśnia Anna Klimczak.

Przedsiębiorstwo planuje już w jaki sposób zaaranżować stoisko, aby przyciągnąć uwagę uczestników wystawy rolniczej. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą Klimczak Nieruchomości .  

- Będziemy również doradzać klientom jak mogą zwiększyć wartość swoich nieruchomości lub na co powinni zwrócić uwagę kupując nieruchomość – zdradza Anna Klimczak. ([email protected], fot. Edyta Pustułka)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu