15 tysięcy do wygrania w V Plebiscycie SKT "Sądeczanin". Głosujemy!
Już wiadomo, kto wystartuje w V Plebiscycie SKT "Sądeczanin" w kategorii "osoba fizyczna" i "instytucja". 27 kwietnia kapituła konkursu wyłoniła pretendentów do nagrody, a we wtorek o godzinie 15 upłynął ostateczny termin zgłoszeń. Startujemy zatem z głosowaniem!
Komisyjnego zamknięcia urny dokonali przedstawiciele środowisk lokalnych: Anna Stepaniak oraz Wincenty Tokarz. Plebiscytową listę kandydatów w kategorii "OSOBA FIZYCZNA" oraz "INSTYTUCJA", wraz numerem i oznaczeniami SMS, prezentujemy poniżej. Przypominamy: do wygrania w plebiscycie jest 15 tysięcy złotych - 10 tysięcy i 5 tysięcy zł dla zwycięzców w obu kategoriach. Wśród głosujących przyznamy nagrody rzeczowe!
1. Kazimierz Basta (rzeźba w drewnie, Stadła) – SMS o treści SKT.01 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
2. Roman Bielski (rzeźba, płaskorzeźba, Nowy Sącz) – SMS o treści SKT.02 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
3. Alina Bożyk (Prezes Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Nowy Sącz) – SMS o treści SKT.03 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
4. Bogdan Florkiewicz (regionalista, Popowice) – SMS o treści SKT.04 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
5. Roman Jop (regionalista, strażak, Stary Sącz) – SMS o treści SKT.05 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
6. Janina Kajzar (haft, szydełkarstwo, bibułkarstwo, Szczawa) – SMS o treści SKT.06 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON przez Małgorzatę Sitek
7. Wiesława Korona (haft, Moszczenica Niżna) – SMS o treści SKT.07 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON przez Małgorzatę Sitek
8. Bronisław Kozieński (Bronek z Obidzy) (poeta, Obidza) – SMS o treści SKT.08 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
9. Agata Kuś (malarstwo, Stary Sącz) – SMS o treści SKT.09 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
10. Dorota Leśniak (malarstwo, ikonopisarstwo, florystyka, Trzetrzewina) – SMS o treści SKT.10 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
11. Monika Madej (koronka klockowa, Bobowa) – SMS o treści SKT.12 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
12. Józef Ogórek (rzeźba, płaskorzeźba, Jamnica) – SMS o treści SKT.13 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
13. Anna Padoł (rzeźba w drewnie, Paszyn) – SMS o treści SKT.13 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
14. Jakub Puchał (rzeźba w drewnie, Nowy Sącz) – SMS o treści SKT.14 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
15. Dariusz Rzeźnik (kierownik Zespołu „Dolina Popradu”, Piwniczna-Zdrój) – SMS o treści SKT.15 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
16. Elżbieta Szot (plastyka, Stary Sącz) – SMS o treści SKT.17 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
W kategorii "INSTYTUCJA":
1. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Barcic – SMS o treści SKT.18 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
2. Zespół Regionalny „Prehybianie” – SMS o treści SKT.19 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
3. Orkiestra Dęta z Krużlowej – SMS o treści SKT.20 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
4. Zespół „Janczowioki” – SMS o treści SKT.21 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
5. Orkiestra Dęta im. Tadeusza Moryto z Łącka – SMS o treści SKT.22 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
6. Towarzystwo Miłośników Ziemi Łąckiej – SMS o treści SKT.23 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
7. Orkiestra Dęta z Mystkowa – SMS o treści SKT.24 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
8. Zespół Regionalny „Mała Helenka” – SMS o treści SKT.25 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
9. Kapela „Błankowiany” – SMS o treści SKT.26 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
10. Młodzieżowa Muzyka „Podegrodzie” – SMS o treści SKT.27 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
11. Zespół Regionalny „Małe Podegrodzie” – SMS o treści SKT.28 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
12. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Przyszowianie” z Przyszowej – SMS o treści SKT.29 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
13. Zespół Regionalny „Rożnowska Dolina” – SMS o treści SKT.30 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
14. Zespół regionalny „Rytrzoki” – SMS o treści SKT.31 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
15. Miejska Orkiestra Stary Sącz – SMS o treści SKT.32 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
16. Regionalny Zespół „Dolina Słomki” – SMS o treści SKT.33 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
17. Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku – SMS o treści SKT.34 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON
Głosowanie trwa do 26 maja 2017, godz. 9.00.
Głosować można na trzy sposoby:
- wypełniając czytelnie kupon konkursowy, w którym wpisujemy: imię i nazwisko bądź nazwę kandydata, swoje dane: imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Kupon należy wysłać lub dostarczyć osobiście do biura Fundacji Sądeckiej, gdzie znajduje się urna (33-300 Nowy Sącz, ul. Barbackiego 57) DOPUSZCZA SIĘ RÓWNIEŻ KSEROKOPIE KUPONU. Kupony można również wydrukować ze strony portalu www.sadeczanin.info
- wypełniając formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej portalu www.sadeczanin.info
- wysyłając SMS na numer 7168, w treści wpisując kod przyporządkowany do kandydata (Koszt SMS: 1,23 zł brutto)
Zachęcamy do głosowania w każdym ze sposobów. Dzięki temu możemy zagłosować 3 razy w pojedynczej kategorii,
tj. 6 razy w obydwu.
Skład Kapituły V Plebiscytu „O Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „SĄDECZANIN”
Zygmunt Berdychowski – Prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin”
Przemysław Bawołek – Przewodniczący Posiedzenia Kapituły Plebiscytu
Jacek Lelek – Burmistrz Starego Sącza
Jan Dziedzina – Wójt Gminy Łącko
Józef Kantor – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta Nowego Sącza
Józef Zygmunt – Przewodniczący Rady Gminy Chełmiec
Waldemar Kuźma - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu
Paweł Szczygieł – Nadleśniczy Nadleśnictwa Stary Sącz
Monika Jackowicz-Nowak – Wicedyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki im. W. Bazielicha w Starym Sączu
Wioletta Nowak – Dyrektor Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu
Wioletta Oleksy – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Olszance
Anna Stepaniak – Sołtys wsi Świniarsko
Wincenty Tokarz – Sołtys wsi Jazowsko
Monika Fikiel-Szkarłat – Prezes Oddziału Chełmiec SKT „Sądeczanin”
Grzegorz Piechotka – Kierownik Działu Marketingu Fundacji Sądeckiej