Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
17/05/2018 - 13:15

Nowy Sącz: Koalicja Nowosądecka z listami w wyborach samorządowych 2018

Na konferencji prasowej Koalicja Nowosądecka poinformowała, ze wystawi swych kandydatów w wyborach samorządowych 2018. Czy Ludomir Handzel wystartuje w wyborach prezydenta? Ogłosi to w wakacje.

Zobacz też: Zielińska i Handzel staną na politycznym ślubnym kobiercu?

Koalicja Nowosądecka ostatecznie rozwiała wątpliwości - stowarzyszenie wystawi swoich kandydatów w jesiennych wyborach samorządowych. W ubiegłych KN nie wprowadziło do rady ani jednego swojego przedstawiciela. Obecnie zarząd informuje, że prace nad listami trwają. Wszystkich jednak najmocniej interesuje, czy w wyborach samorządowych 2018 wystartuje Ludomir Handzel i czy powalczy o schedę po Ryszardzie Nowaku. 

Zobacz też: Nowy Sącz jest takim miejscem, do którego prawdziwy sądeczanin zawsze będzie wracał

- Zarząd Koalicji Nowosądeckiej w skład którego nie wchodzę ma wyłonić grupę kandydatów do rady miasta i tak samo pracuje nad tym żeby wybrać najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o kandydata na prezydenta. Zdecydowanie będziemy aktywni w wyborach samorządowych, przedstawimy swoją propozycje reklamową a także kadrową. Myślę, że nastąpi to nie wcześniej jak w okolicach lipca – komentował dyplomatycznie sam Ludomir Handzel.

Gdy o to samo pytaliśmy Handzla w sierpniu 2016 roku, na półmetku kadencji, odpowiedział:

- Oczywiście to bardzo trudne pytanie, ale życie mnie nauczyło żeby nigdy nie mówić nigdy. Jeżeli środowisko, które mnie wspierało w poprzednich wyborach oraz sądeczanie będą tego ode mnie oczekiwać, to tak jak już kiedyś powiedziałem: chciałbym dlatego miasta pracować i zawsze będę o tym myślał. Jeśli będzie takie oczekiwanie, to zdecydowanie tak.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________