Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 lutego. Imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy
17/07/2018 - 19:05

Mszana Dolna: najpracowitszy radny to kobieta. Kto zasłużył na to miano?

Który radny Mszany Dolnej zrobił najwięcej dla mieszkańców podczas mijającej kadencji? - na dziś w naszej sondzie prowadzi radna Jolanta Mardausz, która zdobyła 33 procent głosów. Drugi z kolei Jan Chorągwicki zdobył o ponad połowę głosów mniej – przy jego nazwisku widnieje 15 procent głosów.

Jakie są notowania pozostałych radnych? Po 10 procent głosów zdobyli  Maria Kowalczyk i Piotr Żurek.

Po 5 procent głosów zebrało trzech radnych – Aleksandra Kania, Helena Kania i Władysław Lach.

Zobacz też: Lecą gromy na radnych! „Wszyscy to klakierzy i przyklepywacze” Kto ma lepszą opinię?

Jeden procent głosów zebrał do dziś Piotr Doll. Dorota Mucha, Krzysztof Niedojad, Andrzej Posłonka, Jan Wojciarczyk przekonali do siebie po 3 procent uczestników sondy.

1 procentem poparcia może pochwalić się na razie Adam Wrzecionek. Adam Fabia i Gabriel Rapta to ci samorządowcy, którym jeszcze nie udało się z wynikami przekroczyć progu 1 procenta. Przy ich nazwisku figuruje obecnie wynik – 0 procent.

Nasze sondy, w których zapraszamy Was do oceny radnych mijającej właśnie kadencji będą aktywne do listopada. Wtedy skonfrontujemy wyniki bezpośrednio z samorządowcami z najlepszymi i najniższymi wynikami. Głosujcie.

W publikacji Oceń swoich radnych zanim znów poproszą Cię o głos podczas wyborów samorządowych 2018 znajdziecie linki do pozostałych sond dla samorządów z terenu Limanowszczyzny i Sądecczyzny.

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018

Miesięcznik Sądeczanin luty 2019 roku

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________