Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
18/06/2018 - 11:10

Wypadek w Czchowie. Odcinali dach, żeby ich ratować [ZDJĘCIA]

Skutki wypadku w Czchowie wyglądały okropnie. Trudno uwierzyć, że dwoje młodych ludzi - kierowca i pasażerka audi, przeżyli czołowe zderzenie z ciężarówką. Siła uderzenia była tak wielka, że poskręcana karoseria osobowego auta zamieniła się dla nich w pułapkę.


Do wypadku w Czchowie doszło około godziny 8.31. Jak to się stało, że audi, którym w kierunku Nowego Sącza podróżowali 39-letni kierowca i  o dwa lata młodsza pasażerka, zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką? Co doprowadziło do wypadku w Czchowie?

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że audi z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na lewy pas jezdni – mówi Ewelina Buda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Siła uderzenia była tak wielka, że karoseria auta zamieniła się w kłąb zwiniętej blachy. Młodzi, ranni ludzie, tkwili w śmiertelnej pułapce. Akcja ratunkowa miała dramatyczny przebieg.

Konieczne było użycie sprzętu specjalistycznego - relacjonuje policjantka. – Strażacy odcinali dach.

Kobieta i mężczyzna zostali ranni. Jak ciężki jest ich stan, na razie nie wiadomo. Kierowcę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kobietę do szpitala transportowała karetka. 


Droga krajowa nr 75 po wypadku w Czchowie przez kilka godzin była zablokowana. Teraz przejezdne są już obydwa pasy ruchu.

[email protected]  fot. KPP Brzesko

Wypadek w Czchowie. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Trudno uwierzyć, że kierowcy i pasażerce audi udało się przeżyć
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu