Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 15 listopada. Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
21/09/2017 - 17:00

Tajemnicze odliczanie pod wiaduktem. Co tam się wydarzy?

Przejeżdżając lub przechodząc w okolicy wiaduktu kolejowego na ulicy Węgierskiej, można natknąć się na codziennie zmieniające się malowidła na betonowej podstawie tej przeprawy. Co ciekawe, za każdym razem, po modyfikacji, prezentuje się tam inna liczba dni. Do czego?

Nietrudno było domyślić się, że za całą akcją stoi znany nowosądecki artysta o pseudonimie Mgr MORS. Najlepszym rozwiązaniem zagadki wydawała się rozmowa z twórcą i zadanie kilku pytań na ten temat.

- Tak, mam z tym coś wspólnego. Prowadzę pewien projekt w tamtym miejscu, codziennie zmniejszam liczbę dni. Przygotowałem również coś na finał - przyznał się w rozmowie z naszym portalem Mariusz Brodowski.

Co zatem wydarzy się, kiedy odliczanie się skończy? Niestety tego autor nie chciał nam już powiedzieć. - Niech to na razie pozostanie tajemnicą. W takiej formie to lepiej pobudzi wyobraźnię - dodał krótko Mgr MORS. Może któryś z naszych Czytelników domyśla się lub po prostu wie, co przygotowuje tam artysta? Chętnie się tego dowiemy.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Mgr MORS

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu

Motoryzacja Jesienią 2018 Partnerzy