Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 11 grudnia. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
przewiń w dół
Data Publikacji: 
21/09/2017 - 19:00

Tajemnicze odliczanie pod wiaduktem. Co tam się wydarzy?


Przejeżdżając lub przechodząc w okolicy wiaduktu kolejowego na ulicy Węgierskiej, można natknąć się na codziennie zmieniające się malowidła na betonowej podstawie tej przeprawy. Co ciekawe, za każdym razem, po modyfikacji, prezentuje się tam inna liczba dni. Do czego?

Nietrudno było domyślić się, że za całą akcją stoi znany nowosądecki artysta o pseudonimie Mgr MORS. Najlepszym rozwiązaniem zagadki wydawała się rozmowa z twórcą i zadanie kilku pytań na ten temat.

- Tak, mam z tym coś wspólnego. Prowadzę pewien projekt w tamtym miejscu, codziennie zmniejszam liczbę dni. Przygotowałem również coś na finał - przyznał się w rozmowie z naszym portalem Mariusz Brodowski.

Co zatem wydarzy się, kiedy odliczanie się skończy? Niestety tego autor nie chciał nam już powiedzieć. - Niech to na razie pozostanie tajemnicą. W takiej formie to lepiej pobudzi wyobraźnię - dodał krótko Mgr MORS. Może któryś z naszych Czytelników domyśla się lub po prostu wie, co przygotowuje tam artysta? Chętnie się tego dowiemy.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Mgr MORS

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy Sądecczyzny
Komentarze Facebook

Miesięcznik Sądeczanin sierpień 2017