Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
17/05/2018 - 19:00

Wyznanie sądeckiego rapera. Arkadio znowu zaskakuje

Niedawno zaskoczył swoich fanów muzycznym mariażem z Grzegorzem Turnauem. Teraz poruszył wszystkich osobistym wyznaniem o swoim dzieciństwie, w którym ważna rolę odegrał ojciec.Znowu głośno o sądeckim raperze Arkadio. Wszystko z powodu jego udziału w internetowej kampanii społecznej.

Arkadiusz Zbozień, znany jako raper Arkadio, od dziecka był niespokojnym duchem. Wraz z buntem przyszedł apetyt na narkotyki i alkohol. Narobił długów i nie zdał do kolejnej klasy, popadł w beznadzieję. Pomocną dłoń wyciągnął do niego brat Kamil.Arek poszedł do spowiedzi, a nad Kamienicą spalił kilka kartek ze swoimi grzechami. Dług u dilera zamienił na dług u Boga. Teraz swoimi doświadczeniami dzieli się w piosenkach, a młodzież lubi jego rekolekcje i kolejne płyty. 

Czytaj też Ten klip robi furorę. Dziwny mariaż sądeckiego rapera z Grzegorzem Turnauem

Teraz raper opowiada o sobie w spocie, który jest częścią internetowej kampanii #WeźWolneNaDzieńDziecka mającej zachęcić ojców do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi w Dniu Dziecka.

Poruszający spot, z udziałem Arkadio, składa się naprzemienne z wypowiedzi dorosłych mężczyzn, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami na temat spędzania wolnego czasu ze swoimi ojcami. Mówią o tym, co w sposób szczególny zapadło im w pamięci. Słyszymy, że to właśnie wspólna zabawa czy  wyjście z tatą dla dzieci są najważniejsze. Konkluzją i jednocześnie wezwaniem do działania staje się pytanie „A Ty jakie wspomnienia zostawisz swojemu dziecku?” 

Czytaj też Arkadio - raper w stanie łaski. Dług u dilera zamienił na dług u Boga

Sądecki muzyk wspomina wycieczkę rowerową ze swoim ojcem. Jak mówi miła wtedy zaledwie kilka lat i taka wyprawa z tatą, który była dla niego prawdziwym wyzwaniem, ale także niezapomnianym przeżyciem.

[email protected] fot. archiwum Arkadio

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu