Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
20/09/2017 - 11:20

Szczęśliwy finał poszukiwań. Józef Jazowicki odnaleziony w Stalowej Woli

60-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu został odnaleziony. Mężczyzna wyszedł z domu 10 września i ślad po nim zaginął. Zaginionego odnaleźli policjanci w Stalowej Woli.

W nocy z wtorku na środę (19-20 września) policjanci odnaleźli zaginionego Józefa Jazowickiego – mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu. O poszukiwaniach pisaliśmy na  łamach naszego portalu. Przypomnijmy! 10 września 60-letni mężczyzna oddalił się z domu i nie wrócił na noc.

Zobacz także: Zaginął Józef Jazowicki. Widziałeś go? Zgłoś to na policję

Zaraz po zgłoszeniu zaginięcia rozpoczęły się poszukiwania. 26 policjantów oraz 40 strażaków przeszukiwało Szczyrzyc i okoliczne miejscowości. Przekazano także  informacje do sąsiednich jednostek i kontrolowano pojazdy komunikacji publicznej.

Poszukiwania zaginionego niestety okazały się bezskuteczne i mężczyzny nie udało się odnaleźć. Dzisiejszej nocy Józef Jazowicki został zatrzymany przez policjantów w Stalowej Woli i przewieziony do szpitala.

Zobacz także: Wiesław Migacz odnaleziony cały i zdrowy

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli podczas wykonywanych czynności zatrzymali zaginionego mężczyznę. 60-latek został przewieziony do szpitala. Następnie zostanie przetransportowany do DPS w Szczyrzycu – informuje Jolanta Mól z limanowskiej policji.  

RG [email protected] Fot. KP Policji w Limanowej

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu