Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 grudnia. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
31/07/2017 - 11:20

„Święte krowy” kamikadze: atakują ZUS i odchudzają pocztowców

Sądeczanie coraz dotkliwiej odczuwają deficyt miejsc parkingowych w mieście i to chyba główny powód, dla którego Czytelnicy nie ustają w nadsyłaniu do redakcji zdjęć kolejnych „świętych krów”. Te, które dziś publikujemy są wyjątkowo bezmyślne, bo blokują wyjazdy z posesji choć ZUS ma dla swoich petentów darmowy parking.

Co na ten temat napisał autor zdjęć? Przeczytajcie sami a my jedynie dodajemy, że wszystkie auta widoczne na zdjęciach mają rejestracje KNS lub KLI.

Zobacz też: „Podgrzało” go aż do 4 promili! A policja nie mogła mu odebrać „prawka”

Facet na KNS przyjechał do ZUSu na Sienkiewicza a stanął na Podhalańskiej zaraz na murku prywatnej posesji. Murek cały się sypie a on wcisnął się na siłę nawet nie mając miejsca żeby wyjść z auta.

Zaznaczam, że wjazd na parking ZUS-u jest zaraz naprzeciwko ale starszemu panu ze wsi nie robi to różnicy, że na tej ulicy jest zakaz ruchu, który nie dotyczy tylko mieszkańców.

Przepisy zna widać perfekcyjnie, ale chyba tylko tam gdzie ich nie ma, czyli na swojej wsi. Prośba o poszanowanie czyjejś własności i włączenie myślenia jak przyjeżdża się do miasta.

Kolejny przypadek świętej krowy który stanęła teraz z na dwóch wjazdach jednocześnie. I też KNS. Problem w tym, że z podwórka nie można wyjechać . W ZUSie jest darmowy parking, więc nie rozumiem dlaczego Ci ludzie w ogóle nie patrzą i nie rozglądają się wokół siebie. Strach pomyśleć jak oni funkcjonują jadąc na drodze.

Zobacz też: „Święta krowa” jakich mało – z cyklu: nie do wiary

Drugą serię zdjęć kolejny Czytelnik opatrzył tylko krótkim opisem: święte krowy stojące na ulicy Lwowskiej koło Inpostu obok dawnej poczty.

ES [email protected] Fot.: Czytelnicy

„Święte krowy” kamikadze: atakują ZUS

Fot.: Czytelnicy
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Radni Iwona Mularczyk i Wojciech Piech o planowanych zmianach nazw nowosądeckich instytucji:


Dziękujemy za przesłanie błędu