Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
24/02/2018 - 12:40

Sądecka Grupa Fotograficzna rozpoczęła cykl otwartych spotkań. Pasjonaci są mile widziani!

Odbyło się oficjalnie pierwsze otwarte spotkanie Sądeckiej Grupy Fotograficznej. Miejscem rozmów była sala kameralna w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

Inicjatorem działalności grupy jest znany i ceniony sądecki fotograf młodego pokolenia Adrian Maraś. Nie mógł on jednak uczestniczyć w tym spotkaniu, ponieważ przebywa za granicą. Obowiązki gospodarza przejął więc Arkadiusz Chruściel, jeden z założycieli Sądeckiej Grupy Fotograficznej.

Zobacz: Sądecka Grupa Fotograficzna: Rusza konkurs na fotografię miesiąca

Na otwarcie spotkania, w którym udział wzięło kilkanaście osób, przedstawił on pomysł na dalszą działalność. Przeprowadzono również ankietę pisemną, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na temat formy czy przedsięwzięć realizowanych przez grupę. Spotkanie miało bardzo roboczą formę.

Zobacz: Fotografia Miesiąca: "Magiczne miejsca". Wybieramy najlepsze zdjęcie lutego

Co będzie się działo na kolejnych spotkaniach? Warsztaty z fotografii, zarówno jeśli chodzi o techniczną stronę robienia zdjęć, jak również późniejszą ich obróbkę. W planach są również wspólne sesje, wyjazd na plenery, a także dodatkowe konkursy i w pełni merytoryczne dyskusje.

Zobacz: Fotografia Miesiąca: "Malowanie światłem". Najlepsze zdjęcie stycznia!

Tego typu spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, natomiast na co dzień grupa funkcjonuje w mediach społecznościowych, a wszystkie ważne informacje przekazuje również za pomocą strony sadeckagf.pl

MŚ ([email protected]). Fot. Mateusz Gąska

Sądecka Grupa Fotograficzna

Pierwsze otwarte spotkanie Sądeckiej Grupy Fotograficznej. Fot. Mateusz Gąska
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu