Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
06/04/2017 - 11:00

Przeciągną linę i rzucą ziemniakiem. Samorządowcy powalczą w Turnieju Gmin

Rzut ziemniakiem do celu, przeciąganie liny, wyścigi w workach i rzut kapeluszem prezesa SKT "Sądeczanin… w takich m.in. konkurencjach będą rywalizować lokalne samorządy podczas Turnieju Gmin, wielkiego, plenerowego wydarzenia, jak zawsze towarzyszącego dorocznemu Zjazdowi Sądeczan.

Już po raz kolejny Społeczno-Kulturalne Towarzystwo "Sądeczanin" zaprasza lokalne samorządy  do udziału w Turnieju Gmin, który zostanie rozegrany podczas dorocznego Zjazdu Sądeczan.

Przeczytaj też Zbliża się Zjazd Sądeczan. Przyjadą z całego świata do Małej Ojczyzny

Konkurencje, w których będą rywalizować samorządowcy, to świetna zabawa dla uczestników i kibiców. Szykuje się zacięta walka w rzucie do celu  ziemniakiem i w  przeciąganiu liny. Będą też  wyścigi w workach, rzut kapeluszem Zygmunta Berdyczowskiego, prezesa SKT Sądeczanin i  strzały piłką nożną do bramki.

W jednej konkurencji może wziąć udział nie więcej niż pięć osób. Turniej wygra drużyna, która zdobędzie  największą liczbę punktów liczonych jako suma punktów uzyskanych za każdą konkurencję - tłumaczą zasady rywalizacji organizatorzy.

 W przypadku remisu punktowego bierze się pod uwagę większą ilość zdobytych pierwszych miejsc  w poszczególnych konkurencjach. Jeżeli to nie przyniesie rozstrzygnięcia  to będzie brane pod uwagę  większa ilość zdobytych drugich miejsc.

Zeszłoroczna rywalizacja była tak zacięta, że o pierwszym miejscu w Turnieju Gmin rozgrywanym w ramach IV Zjazdu Sądeczan zadecydowała dogrywka. Bezkonkurencyjna jednak wówczas okazała się reprezentacja gminy Łącko. Ze Starego Sącza wyjechała z pięknym pucharem i satysfakcją ze zdobytego miejsca.

Aby dokonać zgłoszenia drużyny należy przesłać wypełniony formularz na adres korespondencyjny: Biuro SKT Sądeczanin - ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz, bądź mailowo na adres: [email protected] 

Do pobrania: 

REGULAMIN Konkurencji Turnieju Gmin

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu