Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
przewiń w dół
14/04/2017 - 21:40

Potrącił, zabił, uciekł! Ściga go policja. Widzieliście coś?

W czwartek 13 kwietnia, około godziny 22.30 w Słopnicach (powiat limanowski) ktoś potrącił 37-letniego mężczyznę i po prostu uciekł. Poszkodowany zginał na miejscu a policja szuka intensywnie sprawcy oraz świadków.

- Trudno nam jednoznacznie stwierdzić, że poszkodowany umarł w wyniku potrącenia, bo zwłoki zostały zabezpieczone do działań sekcyjnych. Nie wiemy też, czy był trzeźwy, czy może pod wpływem alkoholu. Ale z tego, co udało nam się ustalić na miejscu, z oględzin, śladów, które zabezpieczyli nasi technicy wynika ewidentnie, że doszło do potrącenia – mówi rzecznik prasowa limanowskiej policji, mł. asp. Jolanta Mól.

Zobacz też: 13 kwietnia zebrał sute żniwo, kostucha obeszła się jednak smakiem

Do tragedii doszło na wewnętrznej drodze osiedlowej. I to już wzbudza kolejne podejrzenia – na takich drogach obowiązuje prędkość ograniczona do minimum. Na razie nie udało się ustalić ani marki auta, ani tym bardziej tożsamości jego właściciela.

Zobacz też: Czujki czadu kłamią!? Na Szarych Szeregów zawiodły z kretesem...

- Policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia z prośbą o kontakt. Każda dodatkowa informacja może pomóc ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku – apeluje w imieniu policjantów ich rzeczniczka.

- Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej osobiście lub pod numerem telefonów 18 33 79 401 lub 997 lub z najbliższą jednostka Policji – informuje.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info