Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
23/03/2017 - 10:45

Ponad 400 chętnych na Ekstremalną Drogę Krzyżową w Grybowie

Pierwsza edycja, a już taki sukces! Ponad 400 osób już zapisało się na Ekstremalną Drogę Krzyżową w Grybowie. A to nie jeszcze nie wszystko. Zapisy bowiem trwają do 26 marca.

- Na obecną chwilę na trasę im. ks. bp Jana Gucwy zapisało się, UWAGA, 423 osoby! Jest to niesamowita liczba, biorąc pod uwagę, że EDK w Grybowie odbywać się będzie po raz pierwszy. Mamy nadzieję że ta inicjatywa będzie się sukcesywnie rozwijać z roku na rok – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że w trasę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej mieszkańcy Grybowa i okolic będą mogli wyruszyć 31 marca. Droga, której patronuje bp Józef Gucwa, przebiegać będzie przez Siołkową, Ptaszkową i Kąclową. Trasa EDK Grybów rozpocznie się mszą świętą w miejscowej bazylice o godz. 18, a zakończy przy krzyżu misyjnym kościoła parafialnego.

Zapisy realizowane są poprzez stronę www.edk.org.pl i trwają do 26 marca. Są one konieczne w celu przygotowania odpowiedniej ilości pakietów startowych, an które składają się: rozważania EDK, opaska odblaskowa, opaska sylikonowa na rękę, mapa, opis trasy.

(KB)

Fot. facebook EDK Grybów

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu