Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
przewiń w dół
18/06/2017 - 07:00

Piękna poseł Zielińska, już nie Borowska, dała po nosie koledze z sejmu. Sam się prosił?

Kukiz’15 jest formacją opozycyjną, ale nie bierzemy udziału w politycznej nawalance mówiła w telewizyjnym programie Super Stacji gorlicka posłanka Elżbieta Zielińska, która "dowaliła"posłowi PO Michałowi Szczerbie.

Jeszcze niedawno poseł  Borowska, teraz po wyjściu a mąż - Zielińska, bryluje w  mediach, gdzie  jest częstym gościem publicystycznych audycji.  Piękna parlamentarzystka   świetnie radzi sobie z politycznymi adwersarzami.

Przeczytaj też Posłanka Elżbieta Borowska znalazła miłość na całe życie

 Ostatnio mocno „dała po nosie” posłowi  PO, czym pochwaliła się na Facebooku.  Fragment gorącej dyskusji w Super Stacji opatrzyła tytułem „ poseł Szczeba sam się prosił”  

Kiedy młoda posłanka zaczynała swoją przygodę z sejmem w rozmowie z Sądeczaninem dała wyraz swojego trzeźwego osądu mechanizmów rządzących polityką.

-Polityka może dawać złudne poczucie, że jest się kimś wyjątkowym, ale może też człowieka przetrawić i szybko wypluć. Niektórych łatwo wciąga jak narkotyk. Warto o tym pamiętać, kiedy się w to wchodzi. I warto mieć twardy kręgosłup, który nie pozwala na oderwanie się od rzeczywistości - powiedział posłanka

Przeczytaj wywiad Poseł Ela nie da się wciągnąć w polityczną narkomanię?
Zobacz też Wszystkie ciuchy i bielizna posłanki Borowskiej. Czy ubiera ją stylista?

(ami) fot. J,B