Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
12/04/2018 - 19:55

Park Strzelecki posprzątany! Mieszkańcy pytają: kiedy zacznie się rewitalizacja? [ZDJĘCIA]

Po działaniu wandali w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu nie ma już śladu. Zniknęły połamane elementy drewnianych zadaszeń, rozbitej przenośnej toalety oraz kilka kontenerów śmieci. Jest nareszcie czysto

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, administrujący tym obiektem usuwali, po naszym artykule nie tylko efekty działalności wandali, ale także mnóstwo śmieci, które zalegały w różnych zakamarkach w parku. Wystarczyło tylko tam zajrzeć. Portal „Sądeczanin.info” pierwszy informował w niedzielę o dewastacji parku.

Zobacz także: Z Parku Strzeleckiego wywieziono już kilka kontenerów śmieci i na tym nie koniec. Niespodzianki w betonowym bunkrze [ZDJĘCIA]

Wywieziono stamtąd kilka pełnych kontenerów wypełnionych różnymi odpadami. Czysto zrobiło się w pustakowym, niedokończonym „bunkrze”. Jeszcze kilka dni temu jego wnętrze przypominało miejsce zbierania się amatorów picia alkoholu „pisanego patykiem”.

Od mieszkańca Nowego Sącza, który przyszedł dzisiaj do Parku Strzeleckiego dowiedzieliśmy się, że ten niedokończony „bunkier”, to nic innego, jak parkowe toalety. Przynajmniej takie były plany.

Zobacz także: Huragan przeszedł nad Parkiem Strzeleckim. Tego nie da się opisać [ZDJĘCIA]

Na budynku, którego wnętrze zostało wysprzątane pojawiła się tabliczka wstęp wzbroniony. Zabezpieczono także dziury w betonowej posadzce. Teren wokół tego budynku też został uporządkowany. Pracował tam ciężki sprzęt.

Zobaczymy, jak długo w parku będzie czysto?

To zaniedbane miejsce czeka na zaplanowaną rewitalizację, a mieszkańcy pytają: kiedy się ona zacznie?

[email protected], Fot. IM.

Pak Strzelecki posprzątany

Park Strzelecki posprzątany
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu