Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 czerwca. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
przewiń w dół
14/09/2017 - 08:15

Objazdy w Krynicy-Zdroju. Co kierowców czeka w weekend?

W trzeci weekend września (16-17.09) w Krynicy-Zdrój odbędzie się wyścig kolarski. W związku z tym przez oba dni obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

 Wyścig wiąże się oczywiście ze zmianą organizacji ruchu w okolicach i w samej Krynicy-Zdrój. Na co muszą być przygotowani kierowcy?

16 września (sobota) w godzinach 8.50 – 11.30 organizatorzy proszą by nie parkować pojazdów po prawej stronie pasa jedni w kierunku miejscowości Tylicz – na całej długości ulicy Pułaskiego w Krynicy.

Objazd do Krynicy i Tylicza możliwy przez miejscowość Powroźnik.

Osoby zjeżdżające z ulic Zieleniewskiego, Leśna, Świdzińskiego w Krynicy będą miały możliwość skrętu w prawo w kierunku Centrum Krynicy. Prawy pas na odcinku Krynica Centrum – Krynica ul. Zieleniewskiego będzie umożliwiał przejazd w kierunku Centrum Miasta. Niestety w tych godzinach nie będzie możliwości powrotu z Centrum Krynicy na ul. Zieleniewskiego, Leśną i Świdzińskiego ulicą Pułaskiego.

To nie koniec uwag organizatorów:

- Prosimy nie pozostawiać zaparkowanych pojazdów przy ul. Pułaskiego jeśli planują Państwo odjazd w tych godzinach.

- W podanych godzinach nie będzie możliwości wyjazdu zaparkowanych z ul. Pułaskiego

- Osoby chcące odjeżdżać w tych godzinach zaparkowanymi pojazdami proszone są o wcześniejsze przestawienie samochodów w inne miejsce

- Osoby pozostawiające pojazdy w tym czasie przy ul. Pułaskiego proszone są o to aby pojazdy nie stały na jezdni (samochody powinny być ustawione w całości na chodniku)

17 września w godzinach 10.00 – 11.00 na odcinku Drogi Wojewódzkiej 981 Krynica Centrum (ul. Piłsudskiego i Sądecka) - Berest będzie zamknięty ruch.

Objazd tego odcinka z Krynicy i do Krynicy możliwy w tej godzinie DK75 przez miejscowość Tylicz. Przejazd do Krynicy od strony miejscowości Berest możliwy kolejno przez miejscowości: Florynka – Brunary – Śnietnica - Tylicz. Możliwy i wyznaczony będzie także objazd przez miejscowość Bińczarowa do Nowego Sącza i Grybowa.

ES [email protected] Fot.: UG w Krynicy Zdroju

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu