Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
14/04/2018 - 17:35

O co apelował do sądeczan wiceprezydent Nowego Sącza?

Tłumy sądeczan odwiedziły dzisiaj Sądeckie Targi Ogrodnicze odbywające się na Starej Sandecji w Nowym Sączu. Podczas uroczystego otwarcia wiceprezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż zwrócił się do mieszkańców miasta z patriotycznym apelem.

Wiceprezydent był jedną z osób, która dzisiaj otwierała ogrodniczą imprezę, której organizatorem jest Fundacja Sądecka.

- Pogoda na taką imprezę jest, jak na zamówienie – powiedział wiceprezydent Jerzy Gwiżdż do uczestników, którzy wybrali się na plac Starej Sandecji. – To inauguracja targów ogrodniczych w Nowym Sączu. Jak sądzę będą się one cieszyły ogromną popularnością. Organizatorom, jak również uczestnikom serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że Targi Ogrodnicze wpiszą się doskonale w kalendarz miejskich imprez.

Zobacz także: Jeszcze tu nie byłeś? Sądeckie Targi Ogrodnicze to miejsce, które każdy powinien odwiedzić! {ZDJĘCIA, FILM]

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż odwołał się także do obchodzonego w tym roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

- Proponuję, aby wprowadzić do sądeckich ogródków wątek narodowy – stwierdził wiceprezydent Jerzy Gwiżdż. – Dobrze byłoby, aby dominowały w nich kwiaty w kolorach białym i czerwonym.

Wiceprezydent Gwiżdż zasugerował, że takie barwy będą w tym roku królowały na miejskich zieleńcach.

- Wierzę, że dzięki temu nasze miasto wyróżni się na tle innych miast w Polsce.  

[email protected], Fot. IM.   

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu