Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 marca. Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
14/12/2018 - 16:55

Nowy Sącz: Kolejne zmiany dyrektorów. Jeden z wypowiedzeniem, drugi odwołany

Następne osoby piastujące dyrektorskie stanowiska - tym razem w jednostkach Urzędu Miasta Nowego Sącza stracili pracę i stanowiska. Z posadą pożegnał się dzisiaj Paweł Badura, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Ze stanowiskiem pożegnała się także Marta Jakubowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, która kierowała tą placówką od wielu lat.

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Sądeczanin.info dzisiaj rano wypowiedzenie z pracy otrzymał Paweł Badura, który przez kilka lat kierował Miejskim Ośrodkiem Sportu w Nowym Sączu.

- Tak potwierdzam, że otrzymałem z rąk wiceprezydenta miasta Artura Bochenka wypowiedzenie zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy – powiedział portalowi Sądeczanin.info Paweł Badura. – Potwierdziłem jego odbiór.

Jest to wypowiedzenie trzymiesięczne bez konieczności świadczenia pracy.

Nowe władze miasta nie chcą także, jak się okazuje, dalej współpracować z Martą Jakubowską, która przez wiele lat kierowała Miejskim Ośrodkiem Kultury przy al. Wolności.

Udało się nam przez chwilę porozmawiać z Martą Jakubowską.

- Dzisiaj odwołano mnie ze stanowiska – powiedziała łamiącym się głosem szefowa MOK. – Jestem na zwolnieniu lekarskim – skwitowała krótko i podziękowała za rozmowę.

[email protected], Fot. RG, arch. Sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku