Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
15/02/2018 - 08:25

Nowy image Zegzdy. Ma gęstą, czuprynę i wygląda młodziej

To zdjęcie wprawiło w osłupienie internautów. Leszek Zegzda pokazał na Facebooku swój nowy image. Ma bujną, długą czuprynę i wygląda o dwadzieścia lat młodziej. Co to za dziwna metamorfoza.

- Założył pan perukę, bo chyba włosy nie odrosły panu w cudowny sposób - pytamy Leszka Zegzdę.  

Nie. Poddałem się komputerowej obróbce w Lyonie, gdzie razem z delegacją urzędu marszałkowskiego byłem na targach edukacyjnych pod nazwą Mundial Zawodów, organizowanych w ramach współpracy z regionem partnerskim we Francji Auvergne-Rhône-Alpes. Była tam polska szkoła fryzjerska. Uczennice robiły  wizualizacje. Mam całą kolekcję fryzur - śmieje się Zegzda. - Na swowim profilu na Facebooku zamieściłem tylko jedno z nich. To taki żart. Po prostu mam do siebie dystans.

Przy okazji Leszek Zegzda opowiada o samych targach, w których Małopolska uczestniczy od kilkunastu lat w ramach współpracy z Regionem Auvergne-Rhône-Alpes.

To okazja do promocji placówek oświatowych z terenu Małopolski.Organizatorem Mundialu Zawodów jest francuskie stowarzyszenie Arom zajmujące się kształceniem i orientacją zawodową. Spotkania w Lyonie odbywają się w formie targów ekspozycyjnych, gdzie na poszczególnych stoiskach uczniowie prezentują zawody, które w przyszłości będą wykonywać - dodaje Leszek Zegzda.

Jmik. fot. Facebook

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu