Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 16 października. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
06/12/2017 - 13:00

Nasz region jest piękny! Jakie tajemnice skrywa Łącko?

Wszyscy niby wiemy, słyszymy od ludzi z różnych zakątków Polski i świata, że nasz region jest wyjątkowy. Ale czy sami potrafimy z tego piękna i atrakcji Sądecczyzny korzystać? Przekonajmy się. Dziś prezentujemy Wam wszystko to, co ma najlepszego do zaoferowania gmina Łącko. Przy okazji gorąco Was namawiamy: podzielcie się tym, co sami sobie szczególnie upodobaliście na Sądecczyźnie.

W Wasze ręce oddajemy mapę, która w miesięczniku Sądeczanin zrobiła prawdziwą furorę. Dlaczego? Bo umieściliśmy na niej nie tylko to, co gmina Łącko ma najlepszego do zaoferowania pod względem turystycznym, ale i to, co gwarantuje silną pozycję gminy w życiu gospodarczym regionu.

Na mapie znajdziecie lokalizację cudów natury i perełek architektury: kościołów, kapliczek itp.  Zaznaczyliśmy też, gdzie można wypocząć aktywnie, w gronie rodziny lub przyjaciół. Znajdziecie tu wytyczone szlaki turystyczne i obiekty sportowe oraz miejsca do grillowania.

Z mapy dowiecie się też, gdzie dobrze zjeść, spróbować miejscowych specjałów i skarbów zrobionych z owoców prosto z łąckich sadów: soków, win i nalewek. Pokazujemy Wam również, gdzie znaleźć wygodny nocleg.

Nasz cykl pod hasłem: Dzielimy się „miejscówkami” jest jednoznacznym dowodem na to, że Sądeczanie chcą wypoczywać, chcą poznawać region potrzebują jedynie wskazówek, gdzie tę przygodę zacząć.

Jednocześnie zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej sondzie? W której gminie na Sądecczyźnie wypoczywa się najlepiej?

Chcecie się podzielić swoimi ulubionymi adresami na mapie regionu? Piszcie na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia i rekomendacje.

ES [email protected]  

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu