Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
19/09/2017 - 07:15

„Kiedy skończy się to chamstwo?!” Święte krowy z parkingu w galerii!

Część kierowców na parkingu w Trzech Koronach i w galerii Sandecja parkuje według zasady: nie ważne jak, byle stanąć. W tym wypadku nie dość, że zablokowali rodzinie możliwość wejścia do auta, to jeszcze zaparkowali na pasach dla pieszych.

Zobacz też: Tu trzeba policji i straży miejskiej! Kolejne znaki dzieci nie uchronią!

Zdjęcie nadesłał nam pan Mateusz, który sytuację opisuje bardzo obrazowo:

- Tak wyglądają codzienne widoki parkowania na miejscach uprzywilejowanych dla rodzin. Chcąc wsiąść po zrobionych zakupach do samochodu z małymi dziećmi nie można nawet otworzyć drzwi! A ludzie którzy tak parkują (nie chcę ich wulgarnie określić) mają jeszcze pretensje. jeśli się im zwróci uwagę.

Tutaj volkswagen passat z dziećmi zaparkowany prawidłowo a Państwo samochodem volkswagen bora muszą być najbliżej wejścia i gdzieś mają zasady. Nie dość, że stanęli w miejscu, gdzie nie ma miejsca do parkowania  to w dodatku są pasy dla przejścia dla pieszych. Kiedy skończy się to chamstwo?!

Zobacz też: „Święta krowa” wepchnęła ucznia pod samochód na ulicę!

Mili Czytelnicy, galeria Trzy Korony, podobnie jak Sandecja ma ochronę, ma monitoring i najlepszym rozwiązaniem problemu będzie takie sytuacje od razu zgłaszać obsłudze. I wcale nie przesadzamy – źle zaparkowane auta, blokujące przejazd, odcinające swobodny dostęp do innych aut stwarzają poważne zagrożenie przeciwpożarowe i w każdej innej sytuacji, w której trzeba wszcząć ewakuacje obiektu. A licho nie śpi.

Tym samym w interesie nas wszystkich i obsługi galerii jest takie „święte krowy” natychmiast dyscyplinować.

Inna rzecz, to bezpieczeństwo maluchów – rodzic zamiast wsadzić od razu bezpiecznie dziecko do auta skupia się na tym, jak je w ogóle otworzyć. A przy ograniczonej widoczności na parkingu wystarczy chwila nieuwagi by dziecko znalazło się pod kołami innego auta.

ES e.st[email protected] Fot.: Czytelnik

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu