Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 grudnia. Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
10/03/2018 - 14:45

Jak zginęła matka i trójka dzieci z Zelczyna?

Prokuratura Okręgowa w Krakowie podała prawdopodobne przyczyny śmierci 36-letniej kobiety i jej trójki dzieci. Ich ciała znaleziono w środę 7 marca w domu w Zelczynie pod Krakowem.

Wszystko wskazuje na to, że kobieta powiesiła się. Na jej nadgarstkach znaleziono ślady. Niewykluczone, że próbowała też w inny sposób odebrać sobie życie. 12-letni Kamil i 4-letnia Nadia zostali uduszeni prawdopodobnie poprzez zaciśnięcie kabla na ich szyjach. W pobliżu ich ciał znaleziono przewód. Natomiast przyczyną śmierci 9-letniej Aleksandry było prawdopodobnie zadławienie. Dziecko było duszone rękami. W najbliższych dniach zwłoki zostaną poddane badaniom sekcyjnym.

Zobacz też Znalazł ciała żony i trójki dzieci. Koszmarna powtórka zbrodni z Nowego Sącza?

Zobacz też Jaka jest prawda. Czy zabiła swoje dzieci a potem odebrała sobie życie?

Przypomnijmy. Dramat rozegrał się w środę 7 marca. Makabrycznego odkrycia czterdziestoletni mężczyzna dokonał po powrocie z pracy. Ciało żony było powieszone, ciała dzieci były w łóżeczkach. Mężczyzna choć był w głębokim szoku natychmiast wezwał pomoc. Na miejsce przyjechali strażacy oraz karetka pogotowia. Ratownicy rozpoczęli reanimację kobiety, ale na pomoc było już za późno. 

RG [email protected] Fot. Google maps

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu