Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
27/05/2018 - 01:20

I Sądeckie Forum Mam odbyło się w Wyższej Szkole Biznesu

W Wyższej Szkole Biznesu, Klub Aktywnych Mam zorganizował I Sądeckie Forum Mam. Zdrowa mama to szczęśliwa mama, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko - warto o tym pamiętać nie tylko w Dzień Matki.

I Sądeckie Forum Mam26 maja w Wyższej Szkole Biznesu, Klub Aktywnych Mam zorganizował pierwszą taką imprezę: I Sądeckie Forum Mam. Wydarzenie to, jak zapewniają założycielki klubu, będzie imprezą cykliczną. Ma na celu zrzeszyć wszystkie mamy bez względu na wiek.

Termin Forum został wybrany nieprzypadkowo - bo czy można znaleźć lepszy dzień niż Dzień Matki? - Dzielimy się doświadczeniami w wychowaniu dzieci, ale także zachęcamy mamy do dbania o siebie – mówiła Justyna Wolanin współzałożycielka Klubu, Zdrowa mama to szczęśliwa mama, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Ale czy wiesz jak mają na imię te szalone matki, które przygotowały to wyjątkowe wydarzenie jakim jest I Sądeckie Forum Mam? To  Gosia, Ana, Justyna, Anita, Sonia, Marzena, Gosia i Ania - predstawiają się pomysłodawczynie.

- Razem mamy 13 dzieci w wieku od 5 miesięcy do 14 lat. Pomiędzy praniem, prasowanie, gotowaniem obiadu, lekcjami, staniemy w kolejce u lekarza, pracą zawodową i tym, czym zajmuje się matka przygotowałyśmy to Forum od zera! - piszą o sobie.

Godziny debat, różnych wersji, chwile zwątpienia, wątpliwości a czasem i bezsilności oraz zmęczenia. Wczoraj nasze marzenie się spełniło. I wiecie co???

Dziś nie żałujemy ani minuty, sekundy, którą poświęciłyśmy na to wszystko. Jesteśmy mega dumne, szczęśliwe i bardzo wzruszone, że właśnie w tym wyjątkowym dla nas dniu byłaś z nami Ty Droga Mamo ❤️ ❤️ ❤️

Za to Ci z całego serca bardzo dziękujemy i zapraszamy do nas, jeśli czujesz, że chciałabyś być jedną z nas, dołącz do naszego Klubowego Dream Timu!

Klub Aktywnych Mam

Na forum, lokalni przedsiębiorcy, którzy dostali zaproszenie od Aktywnych Mam, mogli uraczyć przybyłe mamy swoimi wyrobami i usługami. Każdy z nich przygotował dla uczestniczek kupony rabatowe i małe upominki.

Bogaty program forum obejmował także panele tematyczne, podczas których prezentowali się specjaliści z dziedziny ginekologii, uroginekologii, fizjoterapii jak również psychologii. Przedstawili ciekawe tematy, ważne dla każdej kobiety i mamy.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu