Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 lutego. Imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy
13/12/2017 - 09:55

Czyja to psina? Ma czip, ale danych nie ma w bazie

Pracownicy i wolontariusze ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krynicy-Zdroju szukają właściciela rudej suczki. Pies jest zaczipowany, ale w żadnej z baz nie ma danych właściciela. Może wiecie czyja to psina?

Suczka została znaleziona na terenie gminy Nawojowa, do schroniska trafiła 28 listopada. Jest ruda i podobna do jamnika. W schronisku dostała imię Czika.

Zobacz też: Nie kupuj, adoptuj, reaguj! Psy też mają uczucia tak jak my [WIDEO]

- Suczka sięga do kolan, nie jest agresywna w stosunku do ludzi i innych psów. Umie chodzić na smyczy, nie ciągnie. Suczka nie miała obroży z adresówką, ale ma microczip o numerze: 968 0000 10403578, który nie jest zarejestrowany w żadnej z międzynarodowych i ogólnopolskich baz danych. Niestety weterynarz, który czipował sunię nie dopełnił obowiązku i nie wprowadził numerów mikroczipa do bazy danych. Pilnie szukamy opiekuna suczki – mówi Sylwia Śliwa wolontariuszka ze schroniska.

Z placówką można skontaktować się telefonicznie pod numerem 18 471 15 25 lub osobiście pod adresem: BAZA MPGK Sp. z o.o. Powroźnik 140, 33-370 Muszyna. Tymczasowi opiekunowie w pierwszej kolejności chcieliby odnaleźć właściciela suczki, ale jeśli to okaże się niemożliwe – mile widziany będzie chętny do adopcji.

ES [email protected]

Czyja to psina?

Fot.: Wolontariusze ze schroniska
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018

Miesięcznik Sądeczanin luty 2019 roku