Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
07/12/2018 - 15:55

Czy to nowy rzecznik prasowy Urzędu Miasta? Wszystko na to wskazuje

Nowy prezydent Ludomir Handzel na jednym ze swoich pierwszych briefiengów prasowych zapewniał dziennikarzy, że powoła rzecznika prasowego Urzędu Miasta, który będzie odpowiedzialny za kontakt z mediami. Wszystko wskazuje na to, że prezydent ma już upatrzoną taką osobę. Portal Sądeczanin.info dowiedział się nieoficjalnie, że prezydent zamierza tę funkcję powierzyć Marcinowi Porębie, który dzisiaj został po. dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji.

Marcin Poręba będzie odpowiadał między innymi za komunikację społeczną, w tym za pracę rzecznika prasowego Urzędu Miasta. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ma być nim właśnie obecny nowy szef wspomnianego wydziału.

Marcin Poręba zapytany przez portal Sądeczanin, czy otrzymał taką propozycję od prezydenta Nowego Sącza odparł:

- Rozmawiałem na ten temat z panem prezydentem. Wszystko wskazuje na to, że ta funkcja zostanie powierzona właśnie mnie. Nie ukrywam, że kontakt z redakcjami, z dziennikarzami, a za Państwa pośrednictwem z mieszkańcami jest niezwykle istotny. Będę się starał, by biuro prasowe funkcjonowało w oparciu o najwyższe standardy, jeśli chodzi o działalność takich komórek.

Więcej informacji wkrótce

Do tematu wrócimy.

[email protected] fot. IM.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu