Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
przewiń w dół
Data Publikacji: 
05/01/2018 - 22:15

Czołowe zderzenie w Miliku. Młoda kobieta była reanimowana [ZDJĘCIA]

Trzy osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w Miliku. Ratownicy reanimowali młodą kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie została zabrana do szpitala.

W piątek około godziny 18.30 doszło do kolejnego tragicznego wypadku, tym razem w Miliku koło Muszyny. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Fordem podróżował mężczyzna i kobieta w zaawansowanej ciąży. Oboje zostali zabrani do szpitala na badania, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało. Citroenem jechała młoda kobieta, która po zderzeniu była nieprzytomna i nie oddychała. Poszkodowana była zakleszczona w aucie. Strażacy rozcięli pojazd i przekazali ranną załodze pogotowia ratunkowego.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek w Muszynie. 75-latka przygniótł quad

Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji, która zakończyła się szczęśliwie. Kobieta w ciężkim stanie została zabrana do szpitala. Sądeccy policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku. Samochody zostały usunięte na pobocze i droga jest już przejezdna.

 

RG [email protected] Fot. OSP Muszyna/ PSP Nowy Sącz

Czołowe zderzenie w Miliku. Młoda kobieta była reanimowana

Trzy osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w Miliku. Ratownicy reanimowali młodą kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie została zabrana do szpitala. (Fot. PSP Nowy Sącz)Komentarze Facebook

Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018