Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
08/10/2017 - 11:40

Co to za masakra w Nowym Sączu. Pisk opon na Piłsudskiego, korek gigant na Królowej Jadwigi

Wjazdu na Aleje Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Magazynową do ronda Solidarności w Nowym Sączu od rana strzegła policja. Zdezorientowani i zdenerwowani kierowcy krążyli po mieście. Ci, którzy utknęli w korku pomstowali na całego. - To jakaś masakra - mówili i trąbili ile wlezie.

- Chyba mnie zaraz szlag trafi, mówi kierowca, który utknął w korku w pobliżu ronda Solidarności. Bardzo się spieszę, a tu się okazuje, że nie mogę skręcić na obwodnicę. Policja wjazd zastawiła i tyle.

Czytaj też  Zakupy w Biedronce skończyły się koszmarem. Z policją i pogotowiem

- To jakaś masakra. Wyjechałem z domu i nie miałem pojęcia, że wjazd z obwodnicę jest zamknięty. Czeski film, nikt nic nie wie - denerwuje się inny kierowca.

Przy skrzyżowaniu  obwodnicy z ulicą Magazynową zatrzymuje się zdezorientowany kierowca z Katowic, który chce dojechać do Grybowa.

- Zupełnie nie wiem, jak dojechać. Nie  ma żadnych znaków o objazdach.

Co się działo na sadeckiej obwodnicy? Od rana słychać tam było pisk opon, a w powietrzu  i  unosił się zapach spalin. Dwupasmowa ulica należała dziś do kierowców amatorów, którzy organizowali samochodowe wyścigi.

Czytaj też Trudno uwierzyć, że nikt się nie zabił. Cud Boski we Florynce [ZDJĘCIA]

Swoimi umiejętnościami chwalili się się na półtorakilometrowej trasie. Swoje motoryzacyjne cudeńka odpalali  na parkingu koło Pumptracku.

Rajdowa impreza na Alejach Piłsudskiego trwała do godz. 18. Do tego czasu z ruchu wyłączono  al. Piłsudskiego – od ronda przy moście 700-lecia do skrzyżowania z ul. Wiśniowieckiego i ulica I Brygady – od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do ul. Freislera.

(ami)

fot.A.M

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu