Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
13/10/2017 - 10:50

Aktorska gwiazda z Nowego Sącza Karolina Chapko spodziewa się dziecka. Czy to będą bliźniaki?

Kolejna związana z Nowym Sączem serialowa gwiazda jest w ciąży. Nie tylko Katarzyna Zielińska spodziewa się dziecka. Przy nadziei jest także jedna z bliźniaczek Chapko - Karolina.

Post udostępniony przez Paulina Chapko (@paulina.chapko_official)

Jak donosi jeden z plotkarskich portali, już wiadomo, że aktorka, która w tym roku  skończyła 32 lata, urodzi syna. Ponoć wiadomość o narodzinach chłopca wywołała w rodzinie Chapków ogromną radość, bo jak dotąd na świat przychodziły same dziewczyny i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za prawdziwą rzadkość.

Czytaj też Wielka zmiana w życiu Katarzyny Zielińskiej. To dlatego porzuciła "Barwy szczęścia"

Najpierw urodziły się Karolina i Paulina, a dekadę później na świat przyszła kolejna para bliźniaczek Aleksandra i Alicja.

Rodzice nie mylili nas nigdy. Szkolna wychowawczyni też nie. Kiedy jednak po narodzinach Ali i Oli przeprowadziliśmy się z mieszkania na osiedlu Barskie w Nowym Sączu do domu w podsądeckich Biczycach Dolnych i tam zaczęłyśmy chodzić do szkoły, nasz nowy wychowawca szybko się poddał – mówiła Karolina Chapko w wywiadzie z pismem  Rewia.

Czytaj też Paulina Chapko. Dumna Laszka, sądeczanka, która odniosła sukces 

Młodsze bliźniaczki  też fascynują się teatrem, filmem i aktorstwem. Alicja i Aleksandra również zamierzają zostać gwiazdami. Studiują w łódzkiej w szkole filmowej.

(ami). fot. Instagram

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu