Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
Są szlachetni i bezinteresowni. Swoim działaniem i postawą rozsławiają naszą Małą Ojczyznę. Robią to w różnych dziedzinach - w życiu społecznym, politycznym , naukowym i kulturalnym, także w działalności charytatywnej. To najkrótsza charakterystyka znamienitych postaci, które dołączyły do grona odznaczonych honorową odznaką Zasłużonych dla Ziemi Sądeckiej. Uroczystość wręczenia medali odbyła się podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego.
19/06/2018
Jeden z naszych czytelników zaalarmował nas dzisiaj, że w Szpitalu im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu nie działa tomograf komputerowy. Czytelnik utrzymuje, że aparat jest nieczynny od tygodnia.
19/06/2018
Psia apokalipsa w dwupokojowym mieszkaniu na czwartym piętrze! Strop się wali od fekaliów 22 psów
Sądeczanie bacznie śledzą kulisy skandalicznej sprawy przy Zamenhofa 8, gdzie w mieszkaniu na trzecim piętrze przetrzymywanych jest kilkadziesiąt psów. Próby eksmisji czworonogów trwają już od kilku lat. Zaangażowani są: Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu, Urząd Miasta, komornik, policja, Straż Miejska, powiatowy lekarz weterynarii itp. Bez skutku. Tymczasem dziś podczas rozmowy z przedstawicielem Stowarzyszenia „Pogotowie dla Zwierząt” usłyszeliśmy, że tę sprawę można zamknąć dosłownie w dwa dni. Jak to możliwe?
19/06/2018
table-wiadomosci