Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
przewiń w dół
Data Publikacji: 
11/04/2017 - 14:05

Plebiscyt o Nagrodę SKT „Sądeczanin". Do 26 kwietnia możesz jeszcze się zgłosić!


Do 26 kwietnia (środa) potrwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń do piątej już edycji plebiscytu o Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin". Wielki finał ogłoszenie wyników już podczas V Zjazdu Sądeczan. W ubiegłym roku triumfowali Zespół Regionalny Sarosądeczanie oraz artystka ludowa z Marcinkowic, Janina Mróz.

Wzorem lat ubiegłych SKT „Sądeczanin” już po raz piąty ogłasza PLEBISCYT „O Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin”, którego zwycięzców poznamy 28 maja 2017 roku podczas V Zjazdu Sądeczan na Starosądeckich Błoniach. W ten sposób dokładamy starań aby kulturowe i materialne dziedzictwo przodków zostało zachowane, a przywiązanie do Sądecczyzny stawało się czynnikiem spajającym lokalną społeczność.

Do pobrania poniżej

REGULAMIN V Plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin"

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: instytucja

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: osoba fizyczna

Celem Plebiscytu jest wyróżnienie instytucji oraz osoby (z terenu powiatu nowosądeckiego, miasta Nowego Sącza, a także pozostałych obszarów historycznie zaliczanych do Sądecczyzny), które swoim dorobkiem twórczym i talentem artystycznym uczą szacunku do miejsca w którym żyjemy, do tradycji i kultury naszego regionu oraz kultywują historię i tradycję  Naszej Małej Ojczyzny.

Tytuł zwycięzcy będzie przyznawany corocznie głosami osób dobrowolnie biorących udział w plebiscycie

Do plebiscytu mogą być zgłaszane instytucje (zespoły regionalne, orkiestry, chóry) jak również osoby fizyczne (twórcy ludowi, społecznicy). Zwycięzcy plebiscytu otrzymają nagrody:
instytucja - 10 000 zł, osoba fizyczna - 5 000 zł.

Warunkiem udziału w Plebiscycie jest udział nominowanych w Zjeździe Sądeczan zainaugurowanym uroczystą Mszą Świętą odprawioną 28 maja o godz. 10:00 przy Ołtarzu Papieskim na Starosądeckich Błoniach. Zarówno osoby fizyczne jak i zespoły będą miały możliwość zaprezentowania się podczas Zjazdu Sądeczan; kampania informująca o kandydatach będzie prowadzona na portalu sadeczanin.info.

Zapraszamy do zgłoszenia do Plebiscytu rekomendowanych przez Państwo  osób/instytucji. Swoje propozycje proszę kierować na adres email: [email protected], bądź na adres biura: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz do dnia 26 kwietnia 2017 (środa).

Do pobrania poniżej:

REGULAMIN V Plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin"
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: instytucja
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: osoba fizyczna

Konkurs składa się z 4 etapów:

1. Zgłaszanie nominacji.
2. Weryfikacja zgłoszeń.
3. 27 kwietnia 2017r.  na portalu sadeczanin.info zostanie opublikowana lista nominowanych do nagrody.
4. Głosowanie trwa od 27 kwietnia do dnia 26 maja 2017, godz. 9.00:

elektronicznie na stronie internetowej portalu www.sadeczanin.info
na kuponach konkursowych. Kupony zostaną umieszczone
w miesięczniku „Sądeczanin”. Kupony do pobrania i wydrukowania dostępne również na stronie portalu www.sadeczanin.info. W głosowaniu dopuszcza się kupony w oryginale lub kserokopie. Wypełnione kupony należy wrzucić do  urny lub wysłać / biuro: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz.

Wysyłając wiadomość SMS na numer 7168, w treści wpisując kod przyporządkowany do kandydata, na którego głos ma być zaliczony.  Koszt wysłania wiadomości SMS to 1,23zł brutto. Lista kandydatów z przyporządkowanymi im kodami opublikowana będzie na portalu sądeczanin.info oraz znajdować się będzie w miesięczniku „Sądeczanin”.

Jedna osoba głosująca może oddawać głos niezależnie w dwóch kategoriach w trzech różnych systemach głosowania (SMS, formularz elektroniczny, kupon). Weryfikacja oddanych głosów i zatwierdzenie wyboru laureatów odbędzie się podczas posiedzenia Kapituły Plebiscytu.

(P.B.)

Komentarze Facebook