Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
14/12/2017 - 11:05

Policjant doprowadził do szału weselnych gości. Zatrzymał nowożeńców [WIDEO]

Prawdziwym „gwiazdorem” stał się małopolski policjant, który zatrzymał do kontroli… orszak weselny. Jakby tego było mało ze swoim radiowozem przyczaił się w miejscu, gdzie był zakaz wjazdu.

Ten film stał się prawdziwym przebojem internetu. Drogą w okolicach Szczurowej jechała we wrześniu limuzyna wioząca do ślubu nowożeńców, za nią sznur samochodów, który wyprzedził motocyklista. Kierowca jednośladu zaczął wyczyniać przed samochodowym orszakiem radosne akrobacje na jednym kole.

To nie spodobało się policjantowi drogówki z Brzeska. Zatrzymał kolumnę samochodów, żeby ustalić personalia motocyklisty. Na nic zdały się tłumaczenia weselnych gości, że „akrobata” nie był częścią samochodowego orszaku. Skończyło się wylegitymowaniem weselnych gości i karczemną awanturą.

Najbardziej zaskakujący, jest finał całej historii. Nowożeńcy poskarżyli się na policjanta. Okazało się, że przyczaił się do kontroli w miejscu, gdzie jest zakaz wjazdu, a w tym czasie nie był pojazdem uprzywilejowanym. Złamanie przepisu przez funkcjonariusza zostało udokumentowane zdjęciami.

Nadgorliwy policjant drogówki z Brzeska przyznał się do stawianego mu zarzutu i sam złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Zadeklarował, że zapłacić 50 złotych grzywny.

[email protected] fot.YouTube

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu