Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
08/10/2017 - 17:30

O mały włos! Ludzie, uważajcie - apeluje autor nagrania z Nadbrzeżnej

To ma być przestroga dla nieuważnych kierowców. - Najbardziej byłoby mi szkoda pasażerki, bo wjechałbym w to auto od jej strony - pisze autor nagrania.

- To jest to nagranie z ulicy Nadbrzeżnej. Dosłownie centymetry dzielą może nawet i od tragedii, ponieważ mężczyzna który kierował jechał z pasażerką. Tak naprawdę chyba jej byłoby mi najbardziej szkoda jeśli był by wypadek, bo pasażerka mogła źle skończyć - napisał nam w mailu właściciel rejestratora, na którym nagrał moment, kiedy o mały włos doszłoby do wypadku.

- Człowiek nie potrafił się rozejrzeć czy przypadkiem coś nie jedzie, kiedy on wyjeżdża z parkingu. Wyhamowałem na centymetry. Nagranie ku przestrodze. Ludzie uważajcie ! Tak niewiele trzeba by wydarzyło się nieszczęście - dodaje kierowca z Nowego Sącza, zapewniając, że do wszystkiego (wbrew wskazaniom rejestratora) doszło wczoraj.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu