Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
27/02/2018 - 12:35

Jechał jak szalony. Wyprzedzał na linii ciągłej, omijał wysepki z lewej strony [WIDEO]

Kierowca podróżujący granatowym audi wyprzedzał na linii ciągłej. Omijał wysepki drogowe z lewej strony, a żeby tego było mało - pędził z zawrotną prędkością. Prawie doprowadził do wypadku. Brawurowa jazda została nagrana kamerą samochodową.

Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika film, który nagrał w piątek 23 lutego około godziny 19.30. Mężczyzna jechał drogą krajową numer 75 w kierunku Nowego Sącza. Nagle kierowca podróżujący sportowym audi na tarnowskich numerach rejestracyjnych, zaczął go wyprzedzać. Nie  zwracał w ogóle uwagi na podwójną linię ciągłą. Jechał bardzo szybko i omijał wysepki z lewej strony. Wspólnie z nim podróżowało kilku młodych ludzi.

- Często robili postoje na stacjach benzynowych albo zatoczkach autobusowych, dlatego  wyprzedzali mnie kilka razy. Po drodze mijali policjantów, którzy kontrolowali prędkość. Najwidoczniej ktoś dał im wcześniej znać i w tym miejscu zwolnili – wyjaśnia autor nagrania.

Czytelnik ma nadzieję, że ktoś nagrał szaleńca drogowego i zgłosił na policję. Niestety jego nagranie jest złej jakości i nie widać na nim tablic rejestracyjnych, dlatego on tego nie zrobił.

Nie ma tygodnia, żeby na tej trasie nie doszło do kolizji i wypadków, które niestety bardzo często kończą się śmiercią. Czytelnicy zastanawiają się - co jest nie tak z tą drogą? Okazuje się jednak, że to nie z nią jest problem, ale to kierowcy nie umieją dostosować się do znaków.

RG [email protected] Film Czytelnik

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu