Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
przewiń w dół
06/05/2017 - 07:05

Festyn w Jazowsku w sobotę i niedzielę. Moc atrakcji i reprezentacja Polski!

Pogoda płatała figle, ale już wszystko wiadomo. Rodzinny festyn i turniej piłkarski w Jazowsku odbędzie się 6 i 7 maja! Czekać będzie mnóstwo atrakcji. Dziecięce zespoły rozegrają turniej piłkarski o puchar wójta Gminy Łącko, a drużyna oldbojów Budowlani Jazowsko rozegra mecz z reprezentacją Polski oldbojów. Rodzinny festyn zacznie się rano i potrwa do późnego popołudnia. Chcesz aktywnie wypocząć? Przyjeżdżaj z dziećmi!

- Chcemy zachęcić, zmotywować wszystkie dzieci do uprawiania sportu, aktywności, gry w piłkę nożną - tłumaczy ideę turnieju Krzysztof Słowik, wiceprezes klubu Budowlani Jazowsko. - Zapraszając znanych piłkarzy, występujących w reprezentacji Polski oldbojów, wskazujemy też, jak wiele można dzięki sportowi osiągnąć. Ale to nie wszystkie propozycje aktywności, do jakich zachęcają organizatorzy!

W sobotę, wraz z członkami kołą wędkarskiego PZW z Łącka będzie można powędkować tuż przy stadionie. Wędkarze zmierzą się zresztą w konkursie o puchar wójta gminy Łącko. Co więcej - do swojego hobby zachęcać będą także myśliwi. Rozgrają turniej o puchar wójta Łącka na strzelnicy paintballowej.

Ktoś też chce postrzelać z paintballowych karabinków? Proszę bardzo, można nawet wystartować w konkursie drużynowym. Trwa już nabór! Drużyny kompletowane będą również tuż przed turniejem, wiec nie trzeba przejmować się brakiem towarzyszy.

Młodych mieszkańców gminy Łącko, którzy pewnie tłumnie pojawią się na festynie, do zostania strażakiem spróbują też przekonać członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych.

W sobotę, na klubowym boisku Budowlanych Jazowsko, odbędzie się piłkarski turniej dziecięcych drużyn z naszego regionu, czyli Turniej Piłkarski Akademii Budowlani Jazowsko. W tej piłkarskiej szkółce, w przyjaznej atmosferze, podczas treningów prowadzonych w formie gier i zabawy, młodzi adepci futbolu nabywają umiejętności niezbędnych na boisku.

LKS Budowlani Jazowsko

W Akademii Piłkarskiej Budowlani Jazowsko, dzięki urozmaiconemu programowi szkoleń i indywidualnemu podejściu, każde dziecko może aktywnie spędzić czas i skorzystać z okazji do wszechstronnego rozwoju fizycznego.

Patronat nad turniejem w Jazowsku objął Jan Dziedzina, wójt Gminy Łącko. On też ufundował puchar. - Długo pan wójta namawiał? - pytamy Krzysztofa Słowika. - Może cztery albo pięć sekund - śmieje się wiceprezes Budowlani Jazowsko. Bo wójt Dziedzina, wiadomo, lubi gdy coś się dzieje i zawsze chętnie przy takiej okazji pomoże. Zwłaszcza, gdy impreza ma służyć dzieciom.

Akademia Budowlani Jazowsko

Tak samo pozytywnie podszedł do Turnieju Akademii Budowlanych Arkadio. - Jeśli dla dzieci, to jestem - szybko potwierdził swój występ w Jazowsku. Imprezę, która rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 8, poprowadzi DJ Roland.

Poza zmaganiami dziecięcych drużyn grających w Turnieju Piłkarskim Akademii Budowlanych Jazowsko, obejrzymy również mecz reprezentacji oldbojów Budowlanych z reprezentacją Polski oldbojów. Rodzinny festyn w Jazowsku, poza muzyką i specjałami gastronomii, urozmaicą konne przejażdżki, dmuchane zjeżdżalnie i konkursy. Jeśli pogoda pozwoli, w Jazowsku pojawi się kilka paralotni a nawet samolot. Zapraszamy do Jazowska! Szczegóły także na stronie: budowlanijazowsko.pl

(kt) [email protected]

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu