Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 marca. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
10/04/2018 - 10:10

Sądeckie Młode Talenty: Komu otworzyliście drzwi do finału? Są już wyniki głosowania sms!

Dziś, 10 kwietnia dokładnie o godzinie 9.00 zakończyło się głosowanie sms, w którym mieliście wybrać 5 finalistów z 25 półfinalistów największego konkursu muzycznego w regionie Sądeckie Młode Talenty organizowanego przez Fundację Sądecką. Najlepszych z najlepszych poznamy już jutro podczas wielkiej gali, którą będziecie mogli oglądać na żywo za pośrednictwem portalu Sądeczanin.info.

W castingach do jubileuszowej, piątej edycji konkursu wzięło udział aż 149 wokalistów, instrumentalistów i zespołów z powiatów: sądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. 

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jury w składzie: Marcin Królikiewicz - znany sądecki muzyk i dyrektor przedszkola muzycznego "Kraina Marzeń",  Katarzyna Citak - dyrektor artystyczny szkoły muzycznej w Korzennej, Mariola Pater - prezes stowarzyszenia wspierania dzieci i młodzieży 'Wszyscy Razem" i Jagoda Barciszewska – zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu oraz gwiazda disco polo Kordian Wacław Cieślik z Żeleźnikowej oraz Piotr Krzywdziński z Kapeli Góralskiej Ciupaga wybrało 25 półfinalistów a ci nagrali później swoje teledyski  na podstawie których mogliście ocenić ich talent i oddać głos, by wybrać 5 finalistów.

By każdemu uczestnikowi konkursu dać równą szansę postawiliśmy twardy warunek – jeden numer telefonu – jeden sms. W trwającym kilka dni głosowaniu wzięło udział aż numerów a tym samym głosujących.

Zobacz też: Koniec castingów w konkursie Sądeckie Młode Talenty. A dalej jeszcze ciekawiej!

Poniżej mamy już odświeżony stan głosowania za godzinę 9:00 rano. Lista ostateczna poniżej:

Jednocześnie dziś jury wybierze kolejnych pięć talentów, które na wielkiej gali dołączą do tych wybranych przez Czytelników. W sumie o laury zawalczy tym samym 10 wyjątkowych Talentów. Śledźcie nasz portal na bieżąco.

ES [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku