Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
30/12/2016 - 12:55

Z kim zabalowalibyście w sylwestra? Wygrała Ciupaga!

Szampan, dobra muzyka i coś smacznego do jedzenia. Wszyscy szykują się na przywitanie Nowego Roku. Ale najważniejszy jest dobór miłych kompanów do sylwestrowej nocy. Spośród ponad 700 osób, które oddały głosy w naszej sondzie najwięcej wybrało Kapelę Góralską Ciupaga, drugie miejsce zajęła posłanka Elżbieta Borowska, a trzecie? Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak!

Jak się bawić, to na całego. W czekająca nas sylwestrową noc niemal wszyscy rzuca się wir sylwestrowej zabawy. Niezależnie od tego, czy  wybieramy się na elegancki bal, czy organizujemy imprezę w domu warunkiem, chcemy przebywać wśród tych, których lubimy i którzy są najlepszymi biesiadnikami.  Kto spośród znanych postaci Sądecczyzny, waszym zdaniem, mógłby dołączyć do takiego imprezowego grona?

Może byłby to prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak? A może któryś z lokalnych  parlamentarzystów?  Na przykład Arkadiusz Mularczyk z Solidarnej Polski, Stanisław Kogut z PiS, Elżbieta Borowska z Ruchu Kukiz’15, a może Andrzej Czerwiński z Platformy Obywatelskiej? A może chcielibyście się bawić z Góralską Kapelą Ciupaga czy piosenkarzem disco Kordianem?

Zachęcamy wszystkich czytelników do udziału w naszej redakcyjnej sondzie z przymrużeniem oka.  Wśród kandydatów na sylwestrowych współbiesiadników znaleźli się także znany sądecki strażak Paweł Motyka, Leszek Zegzda z zarządu województwa. ,marszałek Małopolski Jacek Krupa, niedawny najbliższy współpracownik senatora Koguta Leszek Langer, starosta nowosądecki Marek Pławiak, aktorka Katarzyna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Bożena Jawor.

(ami). fot archiwum Sądeczanina.Info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu