Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
05/02/2018 - 15:45

Sądeczanin roku 2017. Sławomir Kmak zamienił krynicki szpital w samą nowoczesność

Szpitalem w Krynicy kieruje od siedmiu lat. To pod jego rządami lecznica doczekała się dwóch modernizacji i stała się jedna z najnowocześniejszych placówek w regionie. Sławomir Kmak z sukcesów się cieszy, ale podkreśla, to zasługa całego szpitalnego zespołu.

- Nominację do tytułu Sądeczanin Roku traktuję jako wielkie wyróżnienie i docenienie przez społeczność lokalną tego, co wspólnie z moimi współpracownikami  udało się zrobić w krynickim  szpitalu - mówi dyrektor placówki Sławomir Kmak.

Czytaj też: Sławomir Kmak. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Krynickiemu szpitalowi Kmak szefuje od siedmiu lat. W tym czasie placówka  dwa razy przeszła gruntowną modernizację, pierwszą w 2012 roku, drugą, w roku ubiegłym.

-  Zwłaszcza tę ostatnią inwestycję traktuję jako swój największy sukces zawodowy, ponieważ  to stawia podwaliny pod spokojne funkcjonowanie szpitala przez najbliższe lata - mówi dyrektor placówki. To dopełnienie obrazu nowoczesnej placówki medycznej , jaka powinna funkcjonować na poziomie powiatowym.  

Po gruntownej modernizacji krynicki szpital zyskał  nowe skrzydło, w którym mieści  wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt oddział  intensywnej terapii, blok operacyjny, centralna sterylizatornia  i  oddział pediatrii, gdzie dzieci mogą przebywać razem z rodzicami.

Sławomir Kmak – SMS o treści SR.10 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

[email protected] fot.J.M

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu