Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
05/02/2018 - 14:15

Sądeczanin Roku 2017. Halina Węgrzyn jest dumna ze swojego szkolnego dzieła

Szkoła Podstawowa numer 21 nieodłącznie kojarzy się z Haliną Węgrzyn, która jest wieloletnią dyrektorką i dobrym duchem placówki.

Halina Węgrzyn pełni funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu od 1 września 1998 roku, czyli od początku istnienia tej placówki, którą przygotowała do rozpoczęcia działalności. Pani dyrektor w swojej działalności dba o promocję miasta i regionu, poprzez organizowanie konkursów na szczeblu międzynarodowym (od 2013 roku organizuje konkurs o gen. Stanisławie Skalskim, który w 2017 miał charakter międzynarodowy pt. „Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach-por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. Stanisławie Skalskim będący pod patronatem honorowym prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wzięło w nim udział 565 uczniów z 13 państw. Halina Węgrzyn jest członkiem Krajowej Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz przewodniczącą Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej. 

Czytaj też: Halina Węgrzyn. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

- Uważam, że moim największym sukcesem jest to, iż udało mi się stworzyć Szkołę Podstawową numer 21 imienia Jana Pawła II w Nowym Sączu, przeprowadzić ją przez 20 lat, aż to tego ostatniego roku. W tym czasie szkoła miała liczne sukcesy i myślę, że zawdzięcza to temu, iż nosi imię świętego Jana Pawła II, jest to żywy pomnik upamiętniający jego pontyfikat na ziemi sądeckiej i w Nowym Sączu - powiedziała Halina Węgrzyn.

Halina Węgrzyn – SMS o treści SR.16 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

ORGANIZATORZY


PATRON MEDIALNY


PARTNERZY


www.sadeczanin.info

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu