Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 grudnia. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
05/02/2018 - 14:15

Sądeczanin Roku 2017. Halina Węgrzyn jest dumna ze swojego szkolnego dzieła

Szkoła Podstawowa numer 21 nieodłącznie kojarzy się z Haliną Węgrzyn, która jest wieloletnią dyrektorką i dobrym duchem placówki.

Halina Węgrzyn pełni funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu od 1 września 1998 roku, czyli od początku istnienia tej placówki, którą przygotowała do rozpoczęcia działalności. Pani dyrektor w swojej działalności dba o promocję miasta i regionu, poprzez organizowanie konkursów na szczeblu międzynarodowym (od 2013 roku organizuje konkurs o gen. Stanisławie Skalskim, który w 2017 miał charakter międzynarodowy pt. „Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach-por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. Stanisławie Skalskim będący pod patronatem honorowym prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wzięło w nim udział 565 uczniów z 13 państw. Halina Węgrzyn jest członkiem Krajowej Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz przewodniczącą Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej. 

Czytaj też: Halina Węgrzyn. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

- Uważam, że moim największym sukcesem jest to, iż udało mi się stworzyć Szkołę Podstawową numer 21 imienia Jana Pawła II w Nowym Sączu, przeprowadzić ją przez 20 lat, aż to tego ostatniego roku. W tym czasie szkoła miała liczne sukcesy i myślę, że zawdzięcza to temu, iż nosi imię świętego Jana Pawła II, jest to żywy pomnik upamiętniający jego pontyfikat na ziemi sądeckiej i w Nowym Sączu - powiedziała Halina Węgrzyn.

Halina Węgrzyn – SMS o treści SR.16 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu