Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
02/01/2018 - 16:20

Stanisław Sukiennik. Przedsiębiorca, który lubi przebojowych ludzi

Łączy nie tylko rodowitych mieszkańców oraz miłośników regionu. Łączy też ludzi z różnych środowisk zawodowych. Dla Stanisława Sukiennika z firmy Masspol, Społeczno-Kulturalne Towarzystwo "Sądeczanin" to przede wszystkim grupa przebojowych ludzi, którzy mają niesamowite pomysły.

SKT Sądeczanin liczy już kilkuset członków. Stowarzyszenie skupia wokół siebie działaczy kultury, regionalistów, nauczycieli, samorządowców i ludzi biznesu. Wszystkich łączy jedno. Miłość do dziedzictwo dziadów i ojców.

Czytaj też Witold Kaliński. Warszawiak z Wierchomli, który został Sądeczaninem  

 - Stowarzyszenie, tworzy grupa przebojowych ludzi, którzy realizują niezwykle ciekawe przedsięwzięcia. To wszystko robi wrażenie - mówi Stanisław Sukiennik, członek rady nadzorczej  firmy Masspol, który podczas Walnego Zjazdu członków Społeczno- Kulturalnego Towarzystwa Sądeczanin wszedł w skład komisji rewizyjnej. To ogrom pracy i ogrom zebranego materiału, co na pewno docenią kolejne pokolenia

Zdaniem Sukiennika, komisja rewizyjna, to niezwykle ważny element stowarzyszenia.

Czytaj też Jan Radzik ma serce do tradycji i... komisji rewizyjnej  

- Jej powołanie to bardzo dobry krok do uporządkowania prac stowarzyszenia, co wymaga spojrzenia nieco z boku, ale też ludzi, którzy w działania komisji muszą włożyć kawałek serca.  

Jak podkreśla Stanisław Sukiennik SKT Sądeczanin to jest ogromne przedsięwzięcie. W komisji rewizyjnej będzie na pewno dużo pracy.

Jmik, fot. K.S

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Jarosław Wasiluk, komendant Straży Miejskiej w Nowym Sączu mówi o swych zamierzeniach. Będą drony i ekopatrole


Dziękujemy za przesłanie błędu