Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
23/06/2018 - 20:05

Brama weselna? Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! TIR, metal, moc! [WIDEO]

Bramy weselne zazwyczaj szykują postronni świadkowie ślubu. Tym razem prezentujemy taką, którą przygotowali goście weselni. Gwarantujemy, że jeszcze czego takiego nie widzieliście!

Zapowiada się całkiem zwyczajnie - tir zatarasował drogę i zatrzymał konwój weselny. Ale już po chwili narracja zmienia się o 180 stopni, bo nagle znika plandeka i zaczyna się mega muzyczny, metalowy popis. I to jest naprawdę coś…

Kasiu, Andrzeju - to imiona państwa młodych - macie niesamowitych przyjaciół, więc nam pozostaje Wam życzyć tylko równie niesamowitego życia razem.

Zobacz też: Co to był za ślub! Zamiast limuzyny były … TIRY i orszak z kilkudziesięciu motorów [FILM/ZDJĘCIA] 
Młodzi lekko nie mieli: superbramy pod Grybowem

Autorem filmu i zarazem jego nadawcą na naszą skrzynkę redakcyjną jest pan Ireneusz Kostrzewa, a od 11 czerwca nagranie obejrzało w sieci 1568 osób.

- Podsyłam do oceny oraz z pomysłem iż może warto pokazać że na Sądecczyźnie też można zrobić fajną bramę weselną, nie koniecznie żenującą :) dodatkową ciekawostką jest to iż bramę tą zrobili goście weselni ;) – napisał pan Ireneusz.

ES [email protected] Film: Ireneusz Kostrzewa

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
www.sadeczanin.info

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu