Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 22 lipca. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
11/08/2017 - 22:00

Wypadek w Brunarach. Siła uderzenia wyrwała silnik, który przeleciał 15 metrów. Dwie osoby ciężko ranne trafiły do szpitala [FILM]

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Silnik pojazdu znajdował się kilkanaście metrów od miejsca wypadku. Dwie osoby w stanie ciężkim zabrane do szpitala.

W piątek (11 sierpnia) około godz. 18 w Brunarach na drodze powiatowej doszło do groźnego wypadku. Z niewyjaśnionych przyczyn mężczyzna kierujący Volkswagenem Polo zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

- Siła uderzenia była na tyle duża, aby wyrwać silnik z samochodu, który przeleciał około 15 metrów – relacjonują strażacy z OSP Ropa.

Strażacy po przybyciu na miejsce wydobyli poszkodowanych z wraku pojazdu, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

18 –letni kierowca stracił przytomność, a następnie dostał ataku padaczki. Na chwilę doszło także do zatrzymania oddechu. Nieprzytomnego mężczyznę zabrano do szpitala. Samochodem podróżował także 25 – latek, który przytomny trafił do szpitala.

Zobacz także: Na ul. Lwowskiej auto zatrzymało się na latarni. Kierowca trafił do szpitala

W działaniach ratowniczych brali udział strażacy z JRG Gorlice, OSP Ropa i Brunary. Ruch na drodze był całkowicie wstrzymany.

RG [email protected] Fot. OSP Ropa, Film Gorlice112.pl

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu