Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
26/02/2018 - 20:10

Ukradła torbę z zakupami, którą ktoś zostawił na parkingu. Kradzież została nagrana [WIDEO]

Ktoś zostawił przed sklepem wózek pełen zakupów. Sytuację wykorzystała kobieta, która zaparkowała w pobliżu samochód. Zabrała siatkę z zakupami i odjechała. Kradzież została nagrana na kamerę.

W poniedziałkowe popołudnie pod galerią „Szubryt” w Nowym Sączu doszło do kradzieży. Ktoś pozostawił na parkingu wózek z zakupami. Zainteresowała się nim kobieta, która zaparkowała w pobliżu samochód. Gdy nikt nie patrzył, wyjęła z wózka zakupy, schowała do samochodu i odjechała. Całe zajście zostało nagrane na kamerze. Właściciel nagrania opublikował je na facebookowym profilu Spotted Nowy Sącz, dając kobiecie ultimatum.

- Proponuję oddać zakupy lub kwotę jaka była na rachunku, który znajdował się w reklamówce z zakupami, w przeciwnym razie sprawa trafi jutro na policję – ostrzega.   

Kobieta najwyraźniej przestraszyła się i po nagłośnieniu kradzieży, zwróciła całą zawartość, a film został usunięty ze strony Spotted Nowy Sącz.

RG, Fot. Spotted Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu