Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 grudnia. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
26/07/2018 - 15:00

Tragiczny finał poszukiwań w Biczycach Dolnych. Strażacy znaleźli zwłoki [WIDEO]

Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.

Niewykluczone, że jest to ciało 31-letniego mieszkańca Biczyc, który zaginął 25 czerwca i do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną. Pod koniec czerwca dziesiątki policjantów i strażaków przeszukiwało okolice Biczyc Dolnych, w poszukiwaniu zaginionego 31-latka. Niestety mężczyzny nie udało się wtedy odnaleźć.

- Na początku tygodnia zostaliśmy poproszeni przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu o udział w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Dzisiaj o godzinie 9 strażacy ochotnicy z jednostek położonych w gminie Chełmiec oraz ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz stawili się na miejscu zbiórki przy szkole w Biczycach i rozpoczęli poszukiwania – wyjaśnia zastępca naczelnika Arkadiusz Nosal z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.  

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Znaleźli go w lesie na Paściej Górze w Biczycach Dolnych

Po kilkudziesięciu minutach zwłoki osoby poszukiwanej zostały odnalezione. Mieszkańcy Biczyc, którzy mieszkają w pobliżu lasu, gdzie zostało znalezione ciało mężczyzny, są w szoku.

- Na stałe mieszkamy za granicą . Miesiąc temu przyjechaliśmy do Polski. Dzisiaj rano zauważyliśmy, że przyjechali strażacy. Nie wiedzieliśmy, co się stało. Dopiero z Sądeczanina dowiedzieliśmy się, że znaleziono zwłoki mężczyzny - mówi jeden z okolicznych mieszkańców.

- Kilka dni temu spacerowałam z dzieckiem po lesie. Już wtedy czuć było fetor. A to pewnie te zwłoki było tak czuć – dodaje.

Ciało zostało znalezione w lesie. Wisiało na drzewie. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli zwłoki. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok.


[email protected], fot. RG,  film RG

W Biczycach strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Jak zginął? [WIDEO]

Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Niestety na ciele były widoczne oznaki śmierci, dlatego ratownicy nie podejmowali reanimacji. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.
Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu