Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
14/05/2018 - 20:35

Tragedia w Grybowie. Mężczyzna podpalił się przed sklepem

Mieszkaniec Białej Wyżnej oblał się rozpuszczalnikiem, a następnie podpalił tuż przy drodze wojewódzkiej. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki.

Dramat rozegrał się kilkanaście minut przed godziną 14 w Grybowie na osiedlu Biała Wyżna. 52-letni mężczyzna prawdopodobnie kupił w sklepie rozpuszczalnik. Następnie wyszedł na zewnątrz, oblał się łatwopalną substancją i podpalił tuż przy drodze wojewódzkiej. Płonącego mężczyznę zauważyła przejeżdżająca tamtędy kobieta, która natychmiast zatrzymała samochód, wbiegła do sklepu, zabrała gaśnicę i próbowała gasić palące się ubranie.

Zobacz też Paralotniarz spadł na ziemię. Dramatyczna akcja ratunkowa

Już po chwili na miejsce przyjechali strażacy, pogotowie i policja. Jako pierwsi przybyli strażacy ochotnicy z Grybowa-Białej, gdyż dramatyczne sceny rozegrały się nieopodal ich remizy. Mężczyzna był już ugaszony i leżał na ziemi. Strażacy natychmiast przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Gdy przyjechało pogotowie działania przejęli ratownicy medyczni. Niestety stan rannego mężczyzny był bardzo poważny, dlatego o pomoc poprosili Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec zabrał go do szpitala, gdzie teraz walczy o życie.

Mieszkańcy Białej Wyżnej są wstrząśnięci tym tragicznym zdarzeniem. Jak na razie nie wiadomo, co skłoniło 52-latka do targnięcia się na własne życie.

RG [email protected], Fot. i Film Grybów24.pl

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Na co Sandecji 1,7 mln zł z miejskiego budżetu? Mówi prezes sportowej spółki, Tomasz Michałowski:


Dziękujemy za przesłanie błędu